שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> מיניות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיניות
 

סווינגרס לגדולים בלבד


עורכת
המשתמש טרם עידכן את החתימה שלו.
 
 

 

אולי לחלק מאיתנו זו תהיה הפתעה, או שכל היתר מיתממים, אבל חלק מטרנד הבילוי החדש, למבוגרים בלבד, אשר תפס תאוצה בעיקר בשנים האחרונות, גם בישראל, הוא טרנד חילופי הזוגות. אם במסיבות, אם בבית המארח או המתארחים, אם בחיק הטבע- הכל פתוח וכל פנטזיה ברת מימוש, ולחיי חופש המיניות ובשם חופש הבחירה. כמו כל תופעה פורצת גבולות, הרי שגם לסווינגרס יש מתנגדים רבים, לעומת כמות המשתתפים והמאמינים בדרך זו, ובמאמר הבא נבקש להסביר את ממדי התופעה.

למעשה סווינגרס מבקשים להציג את עצמם כזוגות במערכת יחסים יציבה, בדרך כלל אפילו נשואים, אשר מבקשים להוסיף נופח נוסף ולגוון את חיי המין שלהם. עם זאת, יש לציין, מדובר בהסכמה של שני הצדדים, ולא בבררת מחדל, או מפלט מניהול רומן סודי. רוב הזוגות מגדירים את עצמם כחובבי אתגרים והרפתקנים מבחינה מינית, ויש כאלו שכלל מעדיפים להימנע ממין, ונהנים מהאווירה הנוצרת, או צפיה בלבד בבני זוג אחרים, ולאו דווקא החלפת זוגות הדדית או מלאה.

את המפגשים עם זוגות אחרים קובעים בדומה לפגישת בליינדייט, באמצעות פורום חילופי זוגות או אתרים המיועדים להכרויות דיסקרטיות ומסיבות שאורגנו לטובת מפגש רב משתתפים.

מסיבות חילופי זוגות מומלצות במיוחד עבור זוגות מתחילים המעוניינים להיחשף לראשונה לעולם הנהנתני הזה, היות וכל אורח יכול לבחור אם הוא מעוניין להמשיך משם למקום אינטימי יותר, להכיר ולדבר וליצור אינטראקציה כמעט טבעית, עד כמה שניתן, בטרם הסיטואציה המביכה ממילא.

לעומת זאת, מפגשים בנוסח "שניים על שניים" אמורים להיות יותר ענייניים ותכליתיים, בדרך כלל לאחר שכל זוג צפה בזוג השני, או שוחח עימו בצ'ט, בעיקר בכדי לוודא שלא מדובר במטרידים גרידא, ויש הרבה כאלו.

אם אתם מתחילים, כדאי לציין זאת כבר בתחילת השיחה, חשוב למצוא זוגות שיהיו סובלניים ומבינים בעניין, אחרת ייתכן מצב של אי בהירות ואפילו טראומה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה