שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> מיניות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיניות
 

שיקום מיני על ידי טיפול זוגי - האם יש דבר כזה


בקשרלטיפול

 

רשת "בקשר לטיפול" מחברת בין אנשים המחפשים טיפול פסיכולוגי אך חסרה להם המלצה טובה על דמות טיפולית מתאימה, אמינה ומוסמכת, הנמצאת באזור המועדף.

ההתאמה נעשית חינם בשיחת טלפון ע"י שרונה המכירה היטב את כל המטפלים.

http://www.bekesher-letipul.co.il

 
 

 

הבעיה

הם נשואים, הם אוהבים ואף מפגינים זאת, אבל לא מקיימים יחסי מין לעיתים במשך זמן רב. מסתבר שיש זוגות רבים כאלה והרבה יותר ממה שאנו חושבים. שיקום מיני וזוגי מטפל בתופעה זו והיא מאד נפוצה בימים אלו. כן, לצערנו אצל זוגות רבים, החיוכים והחיבוקים בפומבי מסווים היטב את הנעשה בחדר המיטות - או למעשה את מה שלא נעשה בחדר המיטות. במילים מפורשות יותר: ישנם זוגות שחיים יחד אבל לא מקיימים יחסי מין במשך שבועות, חודשים ולפעמים אפילו שנים.

טיפול זוגי מציף ומעלה מעל פני השטח את הבעיות שקדמו לבעיה משמעותית זו. ישנם זוגות רבים אשר ממקמים את הזוגיות בסוף סדר העדיפויות שלהם. הדבר עכול לנבוע ממגוון סיבות: מצב כלכלי, טיפול בילדים, העבודה ועוד. טיפול פסיכולוגי זוגי מטפל ברגשות, בגוף ובתקשורת עם בן או בת הזוג. בטיפול תלמדו על מודעות עצמית על מנת לא להעצים את הנזק והזנחת הזוגיות האינטימית אשר יכולה לגרום לכם נזק חמור ולתפקוד חיים כושל.

לעיתים קרובות קורה שהנשים מתביישות להצהיר בפני הבעל על הבעיה וכן ההיפך. כל אחד מבני הזוג יכול לפנות בנפרד בתחילה לטיפול וייעוץ עם פסיכולוג המתמחה בשיקום מיני וזוגי על מנת לא להעצים את הבעיה הקיימת.

ישנן נשים הזקוקות לזמן לפתח מחדשמיניות וזוגיות כמקשה אחת משום שהמהות הנשית המינית שלהן תמיד תהיה עדינה לעומת הגבר.

 

השלכות בעונת היובש

המקום המרכזי בחיי משפחה הוא ראשית לכל קשר של גבר - אישה, ובקשר זה שבין גבר לאישה המיניות היא לבטח קודש הקודשים, היא מהווה את פוטנציאל האושר במובנים רבים והיא יכולה גם להרוס או לבנות זוגיות. בעצם כשנשים מתחברות לגבר, החיבור הוא מעין מגנט גבר – אישה, וקר אחר כך באה המשפחה ואחריה כל היתר.

טיפול זוגי הינו הכרחי במקרים של "עונת יובש" בחדר המיטות אצל זוגות, נשואים אם לאו, משום שהאגו הגברי פגיע ביותר כאשר מדובר בנושא המין. כאשר נשים אינן חושקות באקט מיני עם בני זוגן אזי בן הזוג מפרש זאת כדחייה מינית, עובדה המחלישה את האגו הגברי והדבר לא ניתן לתיקון בקלות. לגבי נשים בסוגיה זו, המיניות הנשית הפכה להיות פגיעה ורגישה עד מאוד. למעשה, עד כדי כך שניהול חיי המשפחה לצדזוגיות יהפכו להיות טעונים ומתסכלים מאוד.

 

האם הדבר משרת את שני בני הזוג?

התופעה של אי קיום יחסי מין לאורך זמן רב נפוצה לא רק בקרב זוגות נשואים אלא גם אצל זוגות לא נשואים כולל זוגות הנמצאים יחד כמה שנות חברות טובות. כשדבר כזה קורה, זה עשוי לשרת את שני בני הזוג איכשהו. יש משהו בעניין זה המתאים לשניהם. זה אף פעם לא שרק אחד לא רוצה. השני מסכים לחיות כך לאורך תקופה ארוכה משום שהדבר משרת גם אותו.

טיפול זוגי מגלה וחושף סיבות שונות לכך. יתכן שלאחד מבני הזוג או אף לשניהם הייתה טראומה מינית מתי שהוא, יכול להיות שיש נטייה הומוסקסואלית או לסבית לא מודעת ואין כל משיכה לבני המין השני. וישנה תופעה בה הגבר רואה באשתו כאם ילדיו שאינה מושכת כפי שהייתה בזמן החברות, שלא לדבר על תופעות של שחיקה, עייפות, כעסים ואף מאבקי כוח כאשר נכנסים למיטה.

 

 

טיפול זוגי וטיפול מיני

פסיכולוגים ומטפלים ממליצים: יש לפנות לטיפול כמה שיותר מהר, כי אז לא יתווספו בעיות נוספות כמו שחיקה של הדימוי הגברי או הנשי. בצל המיניות יחסית מעט אנשים פונים לטיפול זוגי או מיני ולכן משלמים על כך מחיר של איכות חיים ירודה בתחום הזוגיות.

 

 

אודות:

רשת "בקשר לטיפול" מחברת בין אנשים המחפשים מטפל למשל  פסיכולוג קליני אך חסרה להם המלצה טובה על דמות טיפולית מתאימה, אמינה ומוסמכת, הנמצאת באזור המועדף.

ההתאמה נעשית חינם בשיחת טלפון ע"י שרונה המכירה היטב את כל המטפלים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה