שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> זוגיות -> מיניות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיניות
 

שפיכה מוקדמת


amor

באהבה הסקסולוגית

 
 

גברים רבים מגיעים לאורגזמה מהירה ולכן הם שופכים זרע מוקדם משהיו רוצים. אם גם אתם מתרגשים כל כך במהלך קיום יחסי מין כדאי לדעת כי יש פתרונות שונים ומגונים לתופעה וכך גם אתם יכולים ליהנות ממין ארוך ומענג ובלי שפיכה מוקדמת שלעיתים מפריעה או מביכה. יש לציין כי גברים רבים שופכים מוקדם ולרוב הדבר נגרם מהתרגשות יתר ולא בגלל בעיה כזו או אחרת. אם אתם מעוניינים לענג את בת הזוג שלכם וליהנות מיחסי מין ארוכים אתם יכולים לקנות
ספריי השהייה שגורם להשהיית השפיכה וכך תוכלו להפגין ביצועים מעולים במיטה ולהרשים את בת הזוג שלכם הקבועה או המתחלפת.

הפרעה שכיחה בקרב הגברים

מחקרים מראים כי מעל 20% מהגברים בארה"ב ובמדינות רבות נוספות סובלים משפיכה מוקדמת. הגברים שסובלים מתופעה זו של שפיכה מוקדמת באים מכל שכבות האוכלוסייה ללא קשר לגיל, מצב סוציו אקונומי, גזע וצבע עור. יש מקרים בהם מומלץ לפנות למרפאה מקצועית כדי לבדוק האם יש בעיה מסוימת ויש לרפואה המודרנית פתרונות שונים ומגוונים לרבות טיפולי תרפיה, במקרים אחרים יכולים לגלות דלקות שופכה או מחלות וזיהומים שונים באיברי המין שגורמים לשפיכה מוקדמת וטיפול תרופתי יכול לפתור את הבעיה תוך זמן קצר. עם זאת, מי שסובל משפיכה מוקדמת ומעוניין ליהנות מיחסי מין ארוכים ומהנים יכול למצוא בחנות אביזרי מין  ספריי השהייהשמאפשר לו להאריך משמעותית את משך הזמן עד שמגיעים לשפיכה טבעית.

אפשר גם לתרגל

כדי להשהות את השפיכה ישנם תרגילים שונים אותם ניתן ללמוד ממטפלים מקצועיים או לאתר מידע ממקורות שונים. כך לדוגמה ניתן לבצע לחיצות על רכס העטרה ומסיבה שאינה ידועה לחוקרים טכניקה זו נמצאת יעילה ויכולה להשהות את השפיכה. שיטה נוספת היא להתמקד בעת יחסי המין ברצון לשפוך ולהפסיק את תנועות החיכוך כדי להימנע משפיכה מוקדמת אך פשוט יותר לרסס ספריי המיועד להשהיית השפיכה וכך ניתן ליהנות מיחסי מין תקינים ומהנים ללא בושה וללא חשש, בלי צורך להפסיק כל כמה שניות את תנועת האגן וכמובן ללא ההפרעה והבושה שעלולה להיגרם בגלל שפיכה מהירה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה