שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2150
מאמרים: 6998
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דין אזרחי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דין אזרחי
 
כיצד מגיבה המדינה כאשר מגיע אדם יהודי או צאצא ליהודים שאין לו מסמכים מקוריים, או שבמסמכיו המקוריים לא מצוין שהוא או בני משפחתו היהודיים הינם יהודיים ורשום מוצא אחר, כגון רוסי או אוקראיני, אך ידוע היה בתוך קבילתו של אותו אדם שהוא יהודי וכל משפחתו היו יהודים?
המשך קריאה
במאמר זה נדון במצב בו פורסם אודותנו פרסום מכפיש או שקרי ואנו רוצים לקבל סעד. אחת הדרכים לפעול בהתאם לחוק איסור לשון הרע הוא הגשת תביעת דיבה במסגרה נבקש סעד של פיצויי ללא הוכחת נזק. כל האמור במאמר אינו מהווה ייעוץ משפטי ובכל מקרה של פגיעה בשם הטוב מומלץ לפנות לעורך דין הבקיא בדיני לשון הרע והוצאת דיבה באינטרנט  
המשך קריאה
הוצאת דרכון אוסטרי דרכון אוסטרי הוא דרכון אותו יכולים לקבל אזרחי אוסטריה. אזרחים ישראלים אשר רוצים להוציא את הדרכון האוסטרי מהארץ, צריכים להוכיח את היותו אזרח אוסטרי. אזרח אוסטרי יכול להיות מי שנולד באוסטריה או אזרח שמי מהוריו היו אזרחים אוסטריים ביום היוולדו (גם אם הוא נולד באוסטריה להורים שאינם בעלי אזרחות, אין הדבר יקנה לו אזרחות אוטומטית). אם אתם מעוניינים להוציא את הדרכון דרך שגרירות אוסטריה בארץ תצטרכו דבר ראשון להוכיח כי הנכם אזרחי אוסטריה.
המשך קריאה
התחום האזרחי בארץ הוא אחד היותר לא מפותחים מבחינה משפטית. כלומר, כל סוגיה בעלת אופי אזרחי כדאי להפנות למשרד של עורך דין אזרחי.
המשך קריאה
הוצאת לשון הרע יכולה להתגבש עד כדי עבירה פלילית ולכן חשוב להתייעץ עם עורך דין המתמחה בלשון הרע טרם הגשת תביעה. כיצד בוחרים עורך דין עבור תביעות לשון הרע?
המשך קריאה
פעמים רבות קמים אזרחי ישראל למציאות בה הממשלה החליטה על יציאה למבצע צבאי כזה או אחר, אך לא מעדכנת בהתאם את התקנות ו/או את הוראות השעה בהתאם למצב הביטחוני, כך נתקל האזרח בחוסר וודאות לגבי זכויותיו באם יפגע בעקבות המצב הביטחוני. במאמר קצר זה ננסה להציג בפניכם מהם זכויותיכם כאזרחים אשר נפגעו בצורה כזו או אחרת עקב פעולות איבה או המצב הביטחוני.
המשך קריאה
עורכי הדין ורד כהן ורענן בר-און , מסבירים מה על הצרכן לעשות במקרה שלא קיבל שירות נאות.  האם על הצרכן לקבל את התקלה כגזירה משמים , ולהשלים עם תוצאותיה לגביו , או שמוטב לו לשקול דרישה לפיצוי ?
המשך קריאה
  עורכי הדין ורד כהן ורענן בר – און , ממשרד בר – און , כהן , עורכי – דין , מומחים לתביעות לשון הרע , מסבירים מדוע לטענתם המחאה הגדולה בכל הנוגע לתיקון החוק לאיסור לשון הרע - אינה מוצדקת
המשך קריאה
עורכי הדין ורד כהן ורענן בר-און מזהירים מפני הסכנות הגדלות בשימוש ברשתות החברתיות  ומביאים מספר כללים לשימוש זהיר ברשת החברתית .
המשך קריאה
  עורכי הדין בר-און וכהן מסבירים : האם בכלל ניתן להגיש כתב אישום נגד אדם, לאחר שבשלב המעצר קבע הפסיכיאטר המחוזי, כי הוא אינו כשיר לעמוד לדין.   
המשך קריאה
1-10 מתוך 18 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה