שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דין אזרחי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דין אזרחי
 

הוצאת דרכון אוסטרי


רוני טל
 
 

הוצאת דרכון אוסטרי

דרכון אוסטרי הוא דרכון אותו יכולים לקבל אזרחי אוסטריה. אזרחים ישראלים אשר רוצים להוציא את הדרכון האוסטרי מהארץ, צריכים להוכיח את היותו אזרח אוסטרי. אזרח אוסטרי יכול להיות מי שנולד באוסטריה או אזרח שמי מהוריו היו אזרחים אוסטריים ביום היוולדו (גם אם הוא נולד באוסטריה להורים שאינם בעלי אזרחות, אין הדבר יקנה לו אזרחות אוטומטית). אם אתם מעוניינים להוציא את הדרכון דרך שגרירות אוסטריה בארץ תצטרכו דבר ראשון להוכיח כי הנכם אזרחי אוסטריה.

הוכחת אזרחות

אם עוד לא הוצאתם אזרחות אוסטרית ואתם מעוניינים להוציא דרכון עליכם קודם כל להוציא את האזרחות. לשם הוצאת האזרחות תצטרכו להגיש בקשה מסודרת (אותה ניתן להוציא מבלי לצאת מהארץ). בעת הבקשה תצטרכו להוכיח כי יש לכם קשר משפחתי מדרגה ראשונה לבעל אזרחות אוסטרית וכן להביא איתכם מסמכים נוספים. את כל המסמכים וההוכחות תוכלו להביא לשגרירות באמצעות עורך דין או יועץ אשר מתמחה בתחום הוכחת האזרחות האוסטרית. כיוון שכל פרט חשוב בעת הוצאת המסמכים מומלץ לשקול ליצור קשר עם יועץ כדי לבדוק האם הוא יוכל לעזור לכם בהליך.

מציאת הוכחות

ישנם אזרחים ישראלים אשר יש להם הוכחות שאחד מהוריהם הוא אזרח אוסטרי ואז הם יוכלו להוציא בעצמם את האזרחות (ובעקבות כך גם להוציא את הדרכון האוסטרי) ללא קושי לאחר מילוי הטפסים המתאימים. עם זאת, ישנם אזרחים אשר מי מהוריהם הגיע מאוסטריה, אך אין לכך עדויות מסודרות כמו למשל תעודות או דרכונים המעידות על כך. עבור אלה מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע המומחה בתחום. מקרים כאלה יכולים להיות במקרה וצאצאים של ניצולי שואה מעוניינים להוציא אזרחות למרות שהוריהם כבר לא בחיים או שעלו לארץ מבלי שתהיה להם הוכחה שהיו בעבר אזרחים.

הוצאת דרכון

הדרכון החדש יאפשר לכם להיכנס ולצאת מאוסטריה ומאירופה בקלות וגם לעבוד במקום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה