שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דין אזרחי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דין אזרחי
 

עורך דין אזרחי


אליחי רובין

:)

 
 

התחום האזרחי בארץ הוא אחד היותר לא מפותחים מבחינה משפטית. כלומר, כל סוגיה בעלת אופי אזרחי כדאי להפנות למשרד של עורך דין אזרחי. באמצעות אותו עורך דין אזרחי ניתן לנתב ביתר שאת בין הסוגיות המשפטיות המורכבות והסבוכות. בגל היעדר חוקה אז רק עורך דין אזרחי יכול באמת ובתמים להבין לעומקה את הסוגיה המשפטית שעומדת על הפרק. הרבה פעמים השופטים בעצמם פונים לקבלת חוות דעת של  עורך דין אזרחי על מנת ללבן סוגיה כלשהי. עורך דין אזרחי חי ונושם את התחום האזרחי לכן שווה לפנות אליו בכל בעיה משפטית שצצה שקשורה לתחום האזרחי. עורך דין אזרחי גם יודע לדבר עם הצד שכנגד בשפה המשפטי הראויה ובכך להגיע ביתר קלות לעמק השווה. עורכי הדין מדברים בשפה המשפטית שגם אם לנו היא נשמעת כמו סינית, היא בסופו של דבר מביאה לתוצאות. ניסיון לדבר בשפה המשפטית ללא ליווי משפטי מקצועי צמוד זה כמו לנסות לשכנע שבט קניבלים לחוס עליכם באמצעות דיבור יידיש.

עורך דין אזרחי מיומן

בפנותכם לקבלת שירות מטעם עורך דין אזרחי חשוב להקפיד שהוא יהיה וותיק ומנוסה ולא צעיר וחסר ניסיון. עורך דין אזרחי נמדד בין השאר בקשריו עם מערכת המשפט  והממסד המשפטי שכן הרבה פעמים השופטים מפנים את הצדדים להגיע לפשרה מחוץ לאולם הדיונים. עורך דין אזרחי גם יודע כיצד לערער על פסק דין שלדעתו אינו צודק וכיצד למזער נזקים. עורך דין אזרחי זה כמו מציל בים בעת סערה. בהרבה מקרים האזרח הפשוט כלל איננו מבין על מה הוא נתבע. עורך דין אזרחי מכיר את כל הטריקים והשטיקים שבאמצעותם הצד שכנגד מנסה לתבוע את צדקתו לכאורה. רק מעמד של עורך דין מול עורך דין יבטיח לכם משפט בכוחות שווים.

עלות של עורך דין אזרחי

העלות של עורך דין אזרחי בהרבה מקרים זניחה לחלוטין שכן רבים מהם פועלים על בסיס הצחה. כמו כן ניתן לקבל  עורך דין אזרחי מטעם הסנגוריה הציבורית. אמנם עורך דין אזרחי שפועל בחסות הסנגוריה הציבורית איננו מיומן כמו המקביל שלו מן המגזר הפרטי, אבל הוא עדיין יכול להגן עליכם ביעילות. הרבה פעמים בגלל שיש לכם עורך דין אזרחי מן הסנגוריה הציבורית אז בית המשפט מפעיל את מידת הרחמים ומקל מאוד בפסק הדין ובעיקר בגזר הדין. בכל מקרה אין ללכת למשפט ללא עורך דין אזרחי מטעמכם שכן זה המתכון הבטוח לכישלון.

 

לעורך דין מקצועי בתחום האזרחי, חייגו עכשיו: 077-2015482, או חפשו בגוגל את "סמי איליה".






 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה