שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דין אזרחי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דין אזרחי
 

פציעות אישיות, לתבוע או לא?


רן דור
 
 

כשאתה קורבן של פציעה שנגרמה לא בצדק, אתה באופן טבעי מצפה להיות מתוגמל על אי הנוחות והכאב שנגרם לך. בדרך כלל, העבריין צפוי לשלם עבור הנזקים שנגרמו בפציעה שלך. כולל: הוצאות רפואיות, שכר שהיית מרוויח אם הפציעה לא הייתה קורת, נזק לרכוש, הכאב והסבל שלך. פיצויים יכולים להיות מוענקים גם אם אדם פעל בזדון כלפיך או התעלמות מכוונת של הזכויות שלך.

עם זאת, העובדה שאתה קורבן לא בהכרח אומרת שאתה צריך לתבוע בגין נזקים, אף אחד לא זלזל בעובדה שנפצעת, אבל ההחלטה להגיש תביעה הוא משהו שאתה צריך לחשוב עליו ברצינות.

כדאי לי לתבוע?

חשוב לציין שישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת ההחלטה אם לתבוע או לא. דברים כמו רמת אשמתו של העבריין, חומרת הפציעה שלך והאחריות שלך על מה שקרה.

ועוד נקודה חשובה מאוד שצריך לקחת בחשבון הוא היכולת של העבריין לשלם עבור הנזקים. זה המקום שבו הביטוח ממלא תפקיד עצום.

כמו כן, להיות מודעים לכך שהביטוח בדרך כלל אינו מכסה נזקים מכוונים ולכן לא יכול להיות שווה בדיקה. עם זאת, חלק ממראה הנזקים המכוונים הם לפעמים דווקא הגורם ברשלנות, למשל, אתה עשוי להיות קורבן מתיחה שנכשלה ופגעה בך, אמנם המתיחה הייתה מכוונת, אבל הפגיעה לא הייתה אז הפגיעה שלך עדיין יכולה להיות מכוסה על ידי ביטוח אחריות, בהנחה שלצד השני יש כמה.

קבל ייעוץ פגיעות אישיות מקצועי.

אם הינך בטוח אם התביעה היא מה שהכי טוב עבור המצב שלך, עלייך להתייעץ עם איש מקצוע. מצא יועץ מימוש זכויותמומחה שיסתכל על פרטי המקרה והאפשרויות הפוטנציאליות שלך.

התחל על ידי חיפוש חברות מימוש זכויות רפואיות, המחקר הוא תמיד מה שחשוב כשאתה במצב חמור כמו להיות קורבן של נזיקין, לדעת אם אתה צריך לתבוע.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה