שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2368
מאמרים: 7363
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דין אזרחי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דין אזרחי
 
  עורכי הדין ורד כהן ורענן בר – און , ממשרד בר – און , כהן , עורכי – דין , מומחים לתביעות לשון הרע , מסבירים מדוע לטענתם המחאה הגדולה בכל הנוגע לתיקון החוק לאיסור לשון הרע - אינה מוצדקת
המשך קריאה
עורכי הדין ורד כהן ורענן בר-און מזהירים מפני הסכנות הגדלות בשימוש ברשתות החברתיות  ומביאים מספר כללים לשימוש זהיר ברשת החברתית .
המשך קריאה
  עורכי הדין בר-און וכהן מסבירים : האם בכלל ניתן להגיש כתב אישום נגד אדם, לאחר שבשלב המעצר קבע הפסיכיאטר המחוזי, כי הוא אינו כשיר לעמוד לדין.   
המשך קריאה
בית המשפט המחוזי בתל – אביב, בפסק דינו  , קיבל במלואה את עמדתם של עורכי הדין ורד כהן ורענן בר – און , וביטל את הליכי פשיטת הרגל בהם נקט חייב, תוך מתיחת ביקורת קשה על התנהלותו של החייב. 
המשך קריאה
לקראת פתיחת שנת הלימודים, עלה בידי עורכי הדין ורד כהן ורענן בר-און לשכנע את שר החינוך לפרסם הנחיות חדשות, המגבילות שימוש של תלמידים במכשירים סלולאריים. זאת, לרבות הקצאת מקומות שיחה מיוחדים בבתי הספר לצורך דיבור במכשירים סלולאריים. 
המשך קריאה
בעקבות פניית עורכי הדין ורד כהן ורענן בר-און, יציג בקרוב משרד המשפטים הצעת חוק בענין איסור פירסום והעברת מידע מתוך תיקי חקירות המשטרה.    
המשך קריאה
עורכי הדין ורד כהן ורענן בר-און פנו אל השר לשירותי דת , מר יעקב מרגי , בבקשה כי יפעל לתיקון החקיקה - כך שייקבעו תעריפים מירביים בבתי כנסת
המשך קריאה
תיאוריית הפקודה: המשפט מורכב מפקודות כלליות שמקורן בריבון פוליטי, והן ממוענות אל נתיניו בליווי של סנקציות. חברה פוליטית עצמאית היא כזו שבה החשש מהסנקציה מפתח אצל הנתינים הרגל ציות לריבון, והריבון עצמו אינו מציית לאף גורם.(השחקנים הראשיים- הריבון, הפקודה,הסנקציה והרגל הציות).
המשך קריאה
במאמר זה אנסה לנתח את היחסים בין יהדות ארצות הברית לישראל בעבר ואת השלכותיהם לעתיד על דמוגרפיית שתי אוכלוסיות אלו בפרט והעם היהודי בכלל. בימים שלפני קום המדינה היה הרושם שישראל לא תוכל להתקיים במזרח התיכון רווי אבק השרפה ללא עזרת האחים מאמריקה. גישה זו נשענה על כמה נתונים: כסף – ליהודי ארצות הברית היה כסף יותר ממה שהיה למוסדות המדינה שבדרך, שהיה חשוב להקמתה ולשמירה על קיומה היום-יומי הן מבחינה כלכלית, הן מבחינה חברתית וכמובן מהבחינה הביטחונית.
המשך קריאה
כשאתה קורבן של פציעה שנגרמה לא בצדק, אתה באופן טבעי מצפה להיות מתוגמל על אי הנוחות והכאב שנגרם לך. בדרך כלל, העבריין צפוי לשלם עבור הנזקים שנגרמו בפציעה שלך. כולל: הוצאות רפואיות, שכר שהיית מרוויח אם הפציעה לא הייתה קורת, נזק לרכוש, הכאב והסבל שלך. פיצויים יכולים להיות מוענקים גם אם אדם פעל בזדון כלפיך או התעלמות מכוונת של הזכויות שלך.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 21 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה