שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דין פלילי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דין פלילי
 
כיום יש לא מעט עורכי דין אשר עברו את כל מסלול ההכשרה בשנות לימודי המשפטים. אך למרות שכולם עברו את אותן שנות למידה, לא כולם למדו את אותו החומר. כלומר, ישנם עורכי דין אשר למדו את תחום התעבורה ובו ערכו את ההתמחות שלהם ולעומתם רבים אחרים אשר בחרו לפנות דווקא לתחום הפלילים.
המשך קריאה
החיים שלנו יכולים להיות בלתי צפויים. רגע אחד אנו מסתובבים בחוץ בחופשיות, ורגע לאחר מכן אנו נאלצים להתמודד עם מעצר ואיומים. אם מוגשת נגד האדם תביעה והוא מובל לתא המעצר, עליו לדעת את זכויותיו. זאת משום שבתא החקירות מופעלים על הנחקר לחצים שונים במטרה להוציא ממנו את כל המידע האפשרי.
המשך קריאה
בחקירות רבות לא תמיד ניתן להשיג את המטרה בישיבה מול מחשב ולעתים אין ברירה אלא לצאת לשטח ולבצע עבודה פיזית. חוקרים פרטיים שאמורים לבצע עבודתם באופן דיסקרטי ולערוך חקירות סמויות צריכים להיות מעודכנים בכל הקורה בעולם הבילוש והחקירות הפרטיות להשתמש בשיטות חקירה מודרניות, בוחנים שיטות פעולה חדשניות
המשך קריאה
במאמר זה אעסוק באופן נרחב מה משמעות הענישה של קטין, אל מול בגיר,(שימו לב ישנו "צעיר בגיר"). ומהי הדרך הטובה ביותר להענש פחות אם בכלל כדי לא לפגוע בקטין, תוך אזכור של חוק הנוער. כך למשל הקו המנחה של חוק הנוער בכללותו הוא שיקומי מאשר הרתעתי. וכיצד עורך דין פלילי ונוער יכול להשפיע על מדיניות הענישה גם של בגיר.  כך למשל, קטין אשר אינו מגובש שכלית בגילאים הללו אשר ביצע עבירה פלילית לרוב, תהא אשר תהא, יענש בפחות מאשר בגיר עם עבירה בנסיבות דומות,  בניגוד לבגיר, אשר מגובש שכלית. ולכן, בית המשפט יותר מגונן על קטין מאשר על בגיר. 
המשך קריאה
חוות דעת פסיכיאטרית היא קריטית משום שיש לה השפעה רבה על המשך התהליך עם העצור. היכנסו לקרוא על מידע נוסף על חשיבותה של חוות דעת זו גם במעצר.
המשך קריאה
לפני שמגיעים לדיון בבית משפט, חשוב לדעת שגרפולוג משפטי יכול לסייע רבות בהוכחת זיוף חתימות ולאשש או להפריך טענות. היכנסו למאמר כדי לקרוא על חשיבות ניתוח כתב היד.
המשך קריאה
חווית הטרדה מינית? תוכל/י להגיש תלונה במשטרה ו/או להגיש תביעת פיצויים אזרחית כנגד המטריד. כיצד מגישים תלונה במשטרה?כיצד מגישים תביעה אזרחית? ומה הדין כאשר ההטרדה נעשתה במקום העבודה? על כך במאמר שלפניכם.
המשך קריאה
מעצר בבית סוהר ומעצר בית הנם שני דברים שונים לחלוטין במעצר בית אתה יותר חופשי ואין לך סוהרי על הראש ובנוסף לזה יש לך מחשב ואינטרנט ואתה יכול להזמין חברים הבית ולשתות אלכוהול וגם לקיים יחסים, בנוסף לזה אתה יושן מתי שאתה רוצה וקם מתי שאתה רוצה ואתה גם יושן לבד או עם חברה ולא עם אנשים שאתה לא מכיר באותו חדר. אם אתה רוצה לצאת מתיק אז קודם כל תצא למעצר בית ומשם תתחנן לשופט לשיקום וברגע שתקבל שיקום או בהוסטל בית חם או במרכז יום ותעבור את השיקום בהצלחה אין סיכוי שתחזור לבית סוהר מכיוון שיש חוק מהעיון שאומר שיקום קודם למאסר.    
המשך קריאה
1-10 מתוך 22 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה