שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דין פלילי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דין פלילי
 
בחקירות רבות לא תמיד ניתן להשיג את המטרה בישיבה מול מחשב ולעתים אין ברירה אלא לצאת לשטח ולבצע עבודה פיזית. חוקרים פרטיים שאמורים לבצע עבודתם באופן דיסקרטי ולערוך חקירות סמויות צריכים להיות מעודכנים בכל הקורה בעולם הבילוש והחקירות הפרטיות להשתמש בשיטות חקירה מודרניות, בוחנים שיטות פעולה חדשניות
המשך קריאה
במאמר זה אעסוק באופן נרחב מה משמעות הענישה של קטין, אל מול בגיר,(שימו לב ישנו "צעיר בגיר"). ומהי הדרך הטובה ביותר להענש פחות אם בכלל כדי לא לפגוע בקטין, תוך אזכור של חוק הנוער. כך למשל הקו המנחה של חוק הנוער בכללותו הוא שיקומי מאשר הרתעתי. וכיצד עורך דין פלילי ונוער יכול להשפיע על מדיניות הענישה גם של בגיר.  כך למשל, קטין אשר אינו מגובש שכלית בגילאים הללו אשר ביצע עבירה פלילית לרוב, תהא אשר תהא, יענש בפחות מאשר בגיר עם עבירה בנסיבות דומות,  בניגוד לבגיר, אשר מגובש שכלית. ולכן, בית המשפט יותר מגונן על קטין מאשר על בגיר. 
המשך קריאה
חוות דעת פסיכיאטרית היא קריטית משום שיש לה השפעה רבה על המשך התהליך עם העצור. היכנסו לקרוא על מידע נוסף על חשיבותה של חוות דעת זו גם במעצר.
המשך קריאה
לפני שמגיעים לדיון בבית משפט, חשוב לדעת שגרפולוג משפטי יכול לסייע רבות בהוכחת זיוף חתימות ולאשש או להפריך טענות. היכנסו למאמר כדי לקרוא על חשיבות ניתוח כתב היד.
המשך קריאה
חווית הטרדה מינית? תוכל/י להגיש תלונה במשטרה ו/או להגיש תביעת פיצויים אזרחית כנגד המטריד. כיצד מגישים תלונה במשטרה?כיצד מגישים תביעה אזרחית? ומה הדין כאשר ההטרדה נעשתה במקום העבודה? על כך במאמר שלפניכם.
המשך קריאה
מעצר בבית סוהר ומעצר בית הנם שני דברים שונים לחלוטין במעצר בית אתה יותר חופשי ואין לך סוהרי על הראש ובנוסף לזה יש לך מחשב ואינטרנט ואתה יכול להזמין חברים הבית ולשתות אלכוהול וגם לקיים יחסים, בנוסף לזה אתה יושן מתי שאתה רוצה וקם מתי שאתה רוצה ואתה גם יושן לבד או עם חברה ולא עם אנשים שאתה לא מכיר באותו חדר. אם אתה רוצה לצאת מתיק אז קודם כל תצא למעצר בית ומשם תתחנן לשופט לשיקום וברגע שתקבל שיקום או בהוסטל בית חם או במרכז יום ותעבור את השיקום בהצלחה אין סיכוי שתחזור לבית סוהר מכיוון שיש חוק מהעיון שאומר שיקום קודם למאסר.    
המשך קריאה
החוק מתייחס ברצינות רבה לעבירות של לשון הרע והעונש יכול לכלול פיצויים גבוהים ואף מאסר. לכן, חשוב לדעת מהם עיקרי חוק לשון הרע
המשך קריאה
הרשעה בפלילים עלולה להוביל להשלכות קשות לאדם. המשטרה מנהלת מרשם פלילי לענין כל אדם הכולל רישומים של הרשעות ועונשים של בית המשפט או בית דין בפלילים בשל פשעים ועוונות וכן החלטות שונות של בית המשפט בנושאים פליליים כגון צווי מבחן, אף אם ניתנו ללא הרשעה. המאמר דן ברישום פלילי ומחיקת רישום פלילי בעזרת עו"ד פלילי
המשך קריאה
1-10 מתוך 20 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה