שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דין פלילי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דין פלילי
 

טכנולוגיה וחדשנות בעולם של חקירות


חוקר פרטי

חקירות בארץ ובחו"ל משרד חקירות דיטקט עומדים במבחן התוצאה

 
 

טכנולוגיה וחדשנות בעולם של חקירות

במשרד חקירות, חקירות מתבצעות בכפוף לחוקי מדינת ישראל בכלל ולחוק חוקרים פרטיים בפרט, משתמשים ומייעלים טכניקות קיימות, משתמשים בשיטות חקירה מודרניות, בוחנים שיטות פעולה חדשניות, משתמשים בניסיון מצטבר על מנת לפתור את האתגרים בהם נתקלים לקוחותינו.

נכון, בחקירות רבות לא תמיד ניתן להשיג את המטרה בישיבה מול מחשב ולעתים אין ברירה אלא לצאת לשטח ולבצע עבודה פיזית. חוקרים פרטיים שאמורים לבצע עבודתם באופן דיסקרטי ולערוך חקירות סמויות צריכים להיות מעודכנים בכל הקורה בעולם הבילוש והחקירות הפרטיות.

חקירות כלכליות, מעקבים, בגידות, גילוי האזנות סתר, איתור מידע, איתור נעדרים הם רק חלק מהמטלות והמשימות שעומדות בפנינו. מחפשים דרכים להתעדכן בכל אביזרי המעקב והטכנולוגיות החדשות בתחום וכן ללמוד על פעולות ואירועים חדשניים וסוגי חקירות. כתבות, מאמרים וטיפים של חוקרים וקולגות מעשירים את הקורא בידע עדכני שנדרש כדי להצליח בחקירות עתידיות במעקבים ובאיסוף מידע. לדוגמה בנושא חקירות סייבר, חקירות מחשב, חקירות אינטרנט, חקירות סלולר, חקירות פייסבוק, חקירת פשעי מחשב ואינטרנט, חקירה כלכלית ואיסוף ראיות דיגיטליות פורנזיות. בנושא מעקבים והאזנות, כיום ניתן לאתר האזנה, להשתמש במערכות היכולות לנטרל או למנוע האזנה, ניתן לבצע האזנה מרחוק אך ניתן גם למנוע שימוש במכשירי האזנה, אפשר לבצע מעקב אחרי רכב אך ניתן גם למנוע מעקב אחרי רכב. החוקר המקצועי מנתח ומציג את הסוגיות המרכזיות איתן הוא מתמודד מידי יום, לצד רעיונות חדשניים אתם מוזמנים לקרוא וללמוד להיות מוכנים על מנת לגלות ראיות להם הנכם זקוקים. מאבק משפטי מלווה בראיות והוכחות מתבסס על הצגת עובדות וראיות, עם הוכחות מוכחות תוכלו להגן על האינטרסים שלכם, להשיג את המטרות שהצבתם ולחסוך לכם זמן וכסף. העולם הגלובלי שנוצר בעקבות פיתוחים טכנולוגיים חדשניים, האינטרנט, המיחשוב , הרשתות החברתיות, הכספות החכמות עולם הסייבר מחייבים דור של חוקרים חכמים ובקיאים בכל הקשור בפיתוחים וחדשנות טכנולוגית שעבודתם לא תלווה בהעלאת חשד כלפיהם וחלילה מצב בו הם יתגלו וכל מאמציהם יעלו בתוהו והחקירה תאבד מערכה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה