שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דין פלילי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דין פלילי
 

עורך דין פלילי והטרדה מינית


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

עולם התוכן בו עוסק עורך דין פלילי הוא מלא ומעניין , עורך דין פלילי חייב  להבין כי  מבחינה משפטית נמצאים אנשים שיכולים להיות אשמים או לא. עדיין התפקיד של עורך דין פלילי, הוא לזכור שמאחורי כל אישום חקירה ומשפט יש אדם. תפקידו של עורך הדין פלילי, זה לבדוק את הדברים ולהראות את הצד של הלקוח, זאת בהתאם למציאות ולפרשנות של החוק .

 עורך דין פלילי הוא אדם היודע להפריד בין אשמה בהטרדה מינית אמיתית לבין האשמה כוזבת. עורך דין פלילי יכול לגלות מקרים בהם הופלל אדם זה או אחר בפעילות מינית שלא בוצעה על ידו או שפורשה לא נכון על ידי המתלוננת. חשוב לדעת, רוב התלונות בגין הטרדה מינית הן אמיתיות, אולם,  עורך דין פלילי טוב יודע לזהות במה מדובר. המציאות של  עורך הדין היא מורכבת, לכן  עורך דין פלילי צריך לדעת להבחין בין המציאות  למקרים בהם  הוא מטפל. מיניות מאז ומעולם הייתה נושא שאנשים לא אוהבים לדון בו בפומבי לכן, זה ברור  הטרדה מינית היא מקרה שלא נעים להיות נאשם בו , כמובן כל מקרה העוסק באישומים מיניים הוא מקרה חמור מאד. חשוב לדעת , כל שנה משתנים תנאי הענישה והנורמות החברתיות המוקיעות את המעשים הללו. תפקידו של עורך הדין הפלילי הוא לדאוג שהאמת תצא לאור בין כותלי בית המשפט ואפילו לפני.

כאשר אדם מואשם בגין הטרדה מינית הוא צריך מישהו שידאג לו שיטהר את שמו ,לכן הוא נדרש   לשכור  עורך דין פלילי שייצג אותו, עורך דין פלילי, יעניק לו ייעוץ בהתאם למקרה המדובר לכן , עליו לבחור עורך דין מתאים.

 כיצד בוחרים עורך דין מתאים? כאשר אדם מואשם בגין הטרדה מינית הוא צריך לבחור עורך דין פלילי שיודע בדיוק מה לעשות במקרה של האשמה בגין הטרדה מינית, כמו כן לפעמים ניתן לייעץ ללקוח בחדר החקירות כיצד לנהוג.

 צריך לזכור האשמה היא מצב לא נעים וחמור  מאד בו נלקחות הזכויות של האדם לחופש ,עורך דין פלילי יודע שהוא אמור להגן על הלקוח  לשמור על זכויות האדם והאזרח שלו וכמו כן להוציא את האמת לאור או לפחות להגיע להסכם פשרה הוגן .


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה