שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דין פלילי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דין פלילי
 
הרשעה בפלילים עלולה להוביל להשלכות קשות לאדם. המשטרה מנהלת מרשם פלילי לענין כל אדם הכולל רישומים של הרשעות ועונשים של בית המשפט או בית דין בפלילים בשל פשעים ועוונות וכן החלטות שונות של בית המשפט בנושאים פליליים כגון צווי מבחן, אף אם ניתנו ללא הרשעה. המאמר דן ברישום פלילי ומחיקת רישום פלילי בעזרת עו"ד פלילי
המשך קריאה
לעיתים הביקוש עבור סמים חוקיים עולה בקרב אלו שאינם זכאים להם. התוצאה היא התפתחות של שוק שחור סביב סחר בלתי חוקי בסמים חוקיים. האם ניתן לסחור בתרופות מרשם?
המשך קריאה
אזור המרכז הוא בעל צפיפות האוכלוסין הגבוהה ביותר במדינה ובהתאם לכך גם היצע עורכי הדין בכלל ואלה העוסקים בדין הפלילי בפרט. לאור ההיצע תמיד חשוב לדעת כיצד ניתן לבחור עורך דין טוב ויש מספר דרכים לעשות כן.
המשך קריאה
אם קיים תחום במערכת המשפט המודרנית שמעורר אנטגוניזם בקרב הציבור הרחב זהו ללא ספק התחום של ייצוג הנאשמים בעבירות פליליות.
המשך קריאה
עו"ד פלילי הוא עו"ד שהתמחה במשפטים פליליים, שבהם המדינה מעמידה לדין עבריינים פליליים. עו"ד פלילי בעל ידע וניסיון מסוגל להגן בהצלחה על נאשם כך שבסיום המשפט התוצאה תהיה שהנאשם זוכה.
המשך קריאה
מאז ומתמיד, חברות ואנשים פרטיים מוצאים עצמם במצבים בהם ישנן סיבות בגללם נאלצים לפנות למשרד חקירות ולקבל שירותי בילוש. לצורך גילוי האמת והעובדות במקרים שונים , עבודה נכונה ושיתוף פעולה בין חוקר פרטי , הלקוח ועורך דינו ניתן להוציא את המוץ מהתבן ולהביא את הנדרש כדי להוכיח עובדות אותם רצה הלקוח להוכיח.  
המשך קריאה
עולם התוכן בו עוסק עורך דין פלילי הוא מלא ומעניין , עורך דין פלילי חייב  להבין כי  מבחינה משפטית נמצאים אנשים שיכולים להיות אשמים או לא. עדיין התפקיד של עורך דין הפלילי, הוא לזכור שמאחורי כל אישום חקירה ומשפט יש אדם. תפקידו של עורך הדין פלילי, זה לבדוק את הדברים ולהראות את הצד של הלקוח, זאת בהתאם למציאות ולפרשנות של החוק
המשך קריאה
כל מה שמאפיין את העבירות הפליליות בצבא. עבירות ייחודיות למסגרת הצבאיות שאינן קיימות במסגרת החיים האזרחיים.
המשך קריאה
בשנים האחרונות ישנם מקרים רבים של עבירות מעשים מגונים באינטרנט. במאמר הבא נביא את אופיו של החוק ונסביר מה הם הקשיים המלווים את ההתמודדות המשפטית.
המשך קריאה
חשקה נפשכם בעוד אנשי נוטריונים הם עורכי-דין עם הסמכה של ועדת הנוטריונים להציע שירותים במיני עניינים מסוג מסוים. באיזה מקרה אנחנו חייבים שירותי נוטריונים? לדוגמא, אם אנחנו צריכים להוציא דרכון בריטי
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 21 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה