שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2379
מאמרים: 7352
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני ירושה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני ירושה
 
מהי צוואה? מהי התנגדות לצוואה?
המשך קריאה
לא תמיד ירושה מובנת מאליה. לא תמיד היא מתבצעת על פי חוק. יש מקרים שבהם אנשים מתחשבנים באמצעותה, מבקשים להפקיע את חלקו של מי שאמור להיות בין היורשים ולנשלו מהירושה. 
המשך קריאה
אולי אתם עוד לא יודעים, אבל אפילו בישראל, יש לכם את האפשרות להיקבר בצורה אזרחית. למה אנחנו מספרים לכם את זה? 
המשך קריאה
בדרך כלל כשאחד ההורים או בן הזוג נפטר, מתחילים לעסוק בירושה באופן רציני רק לאחר מעשה. למרות שהסיפורים על סכסוכים על רקע זה הם ידועים ונפוצים, משום מה עדין רוב האנשים לא דואגים לטפל בכך מבעוד מועד. אולי הסיבה לכך היא שהם סבורים כי אין מה לעשות, ואולי הסיבה לכך היא שהם חוששים להתקרב לתחום, או שהם מאמינים שלהם זה לא יקרה. כך או כך, חשוב להכיר את העובדות, ולדעת שסכסוכים על רקע ירושות מתקיימים חדשות לבקרים, והיה טוב אילו הדברים היו מונחים על השולחן קודם לכן. אז איך תוכלו למנוע את כל המצבים הלא-נעימים האלה מראש? כל התשובות כאן.
המשך קריאה
כתיבת צוואה היא נושא רגיש, וכואב , ואפילו חשוב מאד. חשוב להיעזר במומחה בכל הקשור לכתיבת צוואה, שכן תתפלאו לדעת כמה סכסוכים ומחלוקות יש בין קרובי משפחה שגילו לתדהמתם שהם אינם קרובים למנוח כפי שתיארו לעצמם.
המשך קריאה
החוק לענייני ירושה במדינת ישראל מכיר בארבעה סוגים שונים של צוואות. אדם המבקש לערוך את צוואתו יכול לבחור מבין ארבעת הסוגים השונים ואלו צוואה בכתב יד,
המשך קריאה
כאשר אדם הסתלק מן העולם ולא הותיר אחריו צוואה בה מפורט רצונו בדבר רכושו לאחר מותו יורשיו הפוטנציאלים צריכים לדאוג לצו ירושה מהרשם לענייני ירושה. 
המשך קריאה
לא בכל מקום בעולם מוסדרים חוקי הירושה בחוק, בישראל הם כן. מה אומר החוק בדיוק? ומה הכוונה כשאומרים צו ירושה?
המשך קריאה
  כונס נכסים     - מאגר של הזדמנויות  כונס נכסים הזדמנות 1 חשוב לי להסביר לכם מה זה רכישה מכונס יש מספר דרכים להגיע לכונס ואני יפרט לכם 5 דוגמאות עיקיות: 1: עיזבון אנשים עוזבים את הארץ ומשאירים חובות או נוטשים את הבתים. 2: יורשים לא קימים לדירה או לרכב יורשים 3: גירושין שליש מהזוגות בישראל מתגרשים והליך המכירה של הדירה מפוקח על ידי מדינת ישראל במידה והם לא מסתדרים 4:חיבים לבנקים במידה ולא עומדים בתשלומים לבנקים הבנק לוקח את הדירה ומוכר אותה דרך עו"ד. השלב הראשון הוא ליצור קשר עם עו"ד של כונס נכסים. למה צריך ליצור קשר עם עורך דין של כונס נכסים ?  מכיוון שהדירות נמכרות בפיקוח של מדינת ישראל והם ממנים עו"ד שיבצע את המכירה בהליך מסודר אותו עו"ד אינה גובה תשלום מהרוכש הוא לוקח אחוזים מהמחיר הגלובלי של הדירה שזה בעצם יורד מהחייב ולא מהרוכש חיסכון גדול לקנות גם רכב מכונס. אני ממליץ להתחיל את יצירת הקשר עם עו"ד ולראות את ההוזלה הגדול בעת הרכישה. כונס נכסים - האם התחלתם? חשוב לי לסכם מספר פרטים חשובים כאשר יוצרים קשר עם עו"ד ניתן לחסוך הרבה מאוד כסף. ועכשיו אני יסביר לכם איך יוצרים קשר עם עו"ד מתחברים לאתר אינטרנט של כונס נכסים ומתחילים את הליך הרכישה אני מאוד ממליץ את התהליך בהקדם כדאי שתוכלו להחשף למאגר.
המשך קריאה
עזבונו של אדם נחלק לפי הנקבע בחוק הירושה. במאמר הבא יוסבר תהליך הגשת הבקשה לצו ירושה, כיצד עובד התהליך ומה יש לעשות על מנת לקבל את הירושה המגיעה
המשך קריאה
1-10 מתוך 17 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה