שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני ירושה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני ירושה
 

צו ירושה וסכסוכים במשפחה


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

כתיבת צוואה היא נושא רגיש, וכואב , ואפילו חשוב מאד. חשוב להיעזר במומחה בכל הקשור לכתיבת צוואה, שכן תתפלאו לדעת כמה סכסוכים ומחלוקות יש בין קרובי משפחה שגילו לתדהמתם שהם אינם קרובים למנוח כפי שתיארו לעצמם. לכן כדאי להימנע מאי וודאות לערוך צוואה בסיוע אדם המתמחה בנושא. סכסוכים במשפחה כאשר אדם יקר נפטר הם נושא כאוב, אבל כמעט תמיד אפשר למצוא אנשים שהסתכסכו בכל הקשור לנושא ירושות. אותם יורשים פוטנציאליים חושבים שלהם מגיעים נכסים מסוימים והם מתחילים להתקוטט.

איזה נכסים למשל, דירות, תכשיטים, וסכומי כסף נכבדים. לא חסרים אנשים שמתחילים סכסוכים במשפחה על רקע מוות של קרוב במשפחה, אי אפשר להאמין איזה שינוי מוות של אדם קרוב יכול לעשות במשפחה, אנשים יכולים למצוא את עצמם מסוכסכים על רקע נושאים שונים, למשל סכסוך על יחסים בין אחים , אחים שהם ילדיו של המנוח יכולים להיות מסוכסכים על רקע יחסים שהיו ביניהם ובין המנוח, אח אחד יכול לטעון שהוא היה קשור למנוח יותר מאחים אחרים , סכסוכים על נושאים כאלה מתחילם בדרך כלל מסכסוכים סתמיים ,לאחר מכן מגיעים לדברים הקשים יותר.

 אפשר להגיע גם לסכסוכים בבתי המשפט, בתחום הירושה, למשל תארו לכם מקרה בו המנוח ממנה את אחד הילדים שלו לאחראי על הרכוש, באמצעות חתימה על הסכם , צו ירושה למשל, או ייפוי כוח, אותו בן משפחה יכול לנצל את הסמכות שניתנה לו מתוקף המסמך לצרכים שלו, כלומר הוא יכול לנצל את הכוח הזה כדי להחליט למשל מי מקבל מה, הוא יכול לחלק את הרכוש על דעת עצמו, דבר שלא מקובל כמובן, ויכול לגרום רק לעוד סכסוכים.גם אצלכם זה ככה?

זה לא חייב להיות ככה, לכן חשוב לנהוג בהתאם לחוק כבד את מה שכתוב בצוואה. במקרה ולא קיימת צוואה, אפשר להגיש בקשת צו ירושה לאדם המטפל בכך. לסיכום כתיבת צוואה היא נושא רציני ביותר, צריך לחשוב היטב כאשר מדובר ביורשים שלכם, אם אתם מתכננים להשאיר להם ירושה, זה יכול להיות חפץ משמעותי או נכסים חשוב לוודא שכל אחד מבני המשפחה ידע בדיוק מה מגיע לו.  

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה