שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני ירושה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני ירושה
 
  כונס נכסים     - מאגר של הזדמנויות  כונס נכסים הזדמנות 1 חשוב לי להסביר לכם מה זה רכישה מכונס יש מספר דרכים להגיע לכונס ואני יפרט לכם 5 דוגמאות עיקיות: 1: עיזבון אנשים עוזבים את הארץ ומשאירים חובות או נוטשים את הבתים. 2: יורשים לא קימים לדירה או לרכב יורשים 3: גירושין שליש מהזוגות בישראל מתגרשים והליך המכירה של הדירה מפוקח על ידי מדינת ישראל במידה והם לא מסתדרים 4:חיבים לבנקים במידה ולא עומדים בתשלומים לבנקים הבנק לוקח את הדירה ומוכר אותה דרך עו"ד. השלב הראשון הוא ליצור קשר עם עו"ד של כונס נכסים. למה צריך ליצור קשר עם עורך דין של כונס נכסים ?  מכיוון שהדירות נמכרות בפיקוח של מדינת ישראל והם ממנים עו"ד שיבצע את המכירה בהליך מסודר אותו עו"ד אינה גובה תשלום מהרוכש הוא לוקח אחוזים מהמחיר הגלובלי של הדירה שזה בעצם יורד מהחייב ולא מהרוכש חיסכון גדול לקנות גם רכב מכונס. אני ממליץ להתחיל את יצירת הקשר עם עו"ד ולראות את ההוזלה הגדול בעת הרכישה. כונס נכסים - האם התחלתם? חשוב לי לסכם מספר פרטים חשובים כאשר יוצרים קשר עם עו"ד ניתן לחסוך הרבה מאוד כסף. ועכשיו אני יסביר לכם איך יוצרים קשר עם עו"ד מתחברים לאתר אינטרנט של כונס נכסים ומתחילים את הליך הרכישה אני מאוד ממליץ את התהליך בהקדם כדאי שתוכלו להחשף למאגר.
המשך קריאה
עזבונו של אדם נחלק לפי הנקבע בחוק הירושה. במאמר הבא יוסבר תהליך הגשת הבקשה לצו ירושה, כיצד עובד התהליך ומה יש לעשות על מנת לקבל את הירושה המגיעה
המשך קריאה
בית המשפט קיבל את טענות עורכי הדין ורד כהן ורענן בר-און , ןפסק לטובתו של הבן היורש את כל רכושה של אמו המנוחה. שני אחיו של הבן היורש לא יקבלו דבר מרכוש אמם, ואף ישלמו הוצאות משפט לבן היורש. 
המשך קריאה
אין אם יודע את יומו. אף אחד לא אוהב להרהר ביום מותו. צוואה הינה מסמך חשוב מעין כמותו, בה אדם מחליט כיצד יחולט רכושו לקרובים ביותר אליו. יש כל מיני דרכים לעשות צוואה, המאמר מתייחס לעריכת צוואה בפני נוטריון, כיצד מבצעים ומההיתרונות של צוואה בפני נוטריון, לעומת סוגי צוואה אחרים.
המשך קריאה
ידועים בציבור הם בעלי מעמד מעט בעייתי בעיניי החוק ולכן כדאי שיכינו את כל המסמכים השונים הקשורים לענייני רכוש ולנושאים אחרים כדי להגן על הזכויות שלהם. צוואה היא אחד המסמכים שכדאי לזוגות אלו להכין כדי לוודא חלוקת ירושה שתתבצע לפי החוק.
המשך קריאה
חוק- החולה הנוטה למות- חוקק ב-2005 ותקף לגבי חולים סופניים שהפרוגנוזה שלהם היא תקופת חיים צפויה של פחות מחצי שנה. החוק מתיר לחולה הסופני לבחור לא לקבל טיפול רפואי שגורם לו סבל, וככל הנראה כבר אינו יכול להביא תועלת רבה. החלטת החולה על אי קבלת טיפול רפואי במצבים אלו צריכה להיעשות מתוך שיקול דעת ומתוך בחירה, ולרוב, כשהמטופל כבר נמצא כבר במערכת הרפואית לא ניתן לדבר על שיקול דעת אמיתי.
המשך קריאה
עורכי דין שעובדים בתחום זה עלולים להיתקל בכל מיני מחלוקות לא פתורות בין אנשי המשפחה, במוטיבציה לפעול או להימנע מפעולה משפטית לאור חוזק הקשרים הבינאישיים, ולא מעט אשמה וכעס מעורבים בנושא. עורכי דין בתחום חייבים לפעול בצורה רגישה, ולהיות מודעים להשלכות שבני המשפחה עלולים לעשות עליהם או אחד על השני, בין אם מדובר באידיאליזציה או בדה-וליואציה.
המשך קריאה
האם שידוכים הם עול חברתי או מצווה שיש לשמרה?
המשך קריאה
הכתובה הינה מסמך בעל צביון משפטי לכל הדעות, אשר ניתנת לכלה ביום חתונתה, ובמעמד הקידושין ומטרתה להגן על האישה מפני גירושה או מות הבעל. בכתובה חותם הנושא אותה לאישה על סכום אשר ימסור לאישה במידה ויחליט לגרש אותה מעליו באחד מהימים, וכן, היא מחייבת גם במידה ובעליה נפטר.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-19 מתוך 19

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה