שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני מיסים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני מיסים
 

החזרי מס ולמה זה אף פעם לא נמאס


ליאור ב
 
 

 

מודעות ופרסומות אשר מופיעות חדשות לבקרים בכל פינת רחוב ובכל לוח מודעות מכריזים על כספים אשר מגיעים לשכירים ולעצמאיים ומבטיחים תילי תילים, ללא סיכון – קיבלת החזר, תשלם. לא קיבלת? לא תשלם. סכומים אסטרונומיים של החזרים מבקשים לפתות לקוחות לפנות ולבקש החזרי מס. לכאורה מדובר במשהו שונה אחרי הכול, לא מדובר בסתם עוד דרך לעשות כסף קל, כי פה מדובר בכסף שהוא באמת שלנו. זהו כסף שמגיע לנו, אלא שהאדם מן השורה אינו יודע כיצד לדרוש את המגיע לו מן המערכת. למעשה, דווקא רבים מן הפרסומים הללו דווקא מרתיעים אנשים, משום שהם פוגעים באמינותו של אחד התחומים החשובים ביותר בכלכלה.

פרסום היתר הוא אחת מהסיבות לתדמית השלילית של התחום. סיבה נוספת נעוצה בכך שישנם באמת לא מעט רמאים וחאפרים אשר מתחזים או מתיימרים להיות יועצי מס ועושקים כספים מלקוחותיהם. רשת האינטרנט מלאה ברשומות נזעמות של לקוחות מתוסכלים אשר טוענים כי כספת נגזל על ידי יועצי מס שונים ומשרדים למתן שירותי ייעוץ מס. כלי זה הוא דרך מצוינת באמת להימנע מכל אותם חאפרים ולא ליפול ברשתם.

 

אז למה בכל זאת לא נמאס מהחזרי מס?

ובכן...

ראשית, כי אי אפשר לתת לניסיון שלילי אחד להשליך על כל התחום כולו ועל כל העוסקים בו. שנית, כי ישנם דברים חשובים מדי מכדי לוותר עליהם, רק בגלל שכמה ביצים סרוחות העניקו להם ניחוח של חוסר אמינות. שלישית, כי מה שכן חשוב, הוא ללמוד מטעויות ולדעת לבחור יועץ מס מוסמך ואמין, אשר באמת יספק את התוצאות המובטחות. רביעית, כי כאשר עושים זאת כמו שצריך, החזרי מס אכן משתלמים, וכי באמת מדובר בכסף שעבדתם קשה עבורו ומן הראוי שיהיה אצלכם, גם אם זה אומר לשלם ליועץ מס עבור שירותיו. וחמישית, מפני שבאמת לא כל כך קשה להימנע מיועצי מס חאפרים ולבחור ביועצי מס טובים!

 

דרך טובה אחת להימנע מיועצי מס מתחזים, היא לבחור ביועץ מס עליו המליץ לכם חבר בו אתם בוטחים ושאת דעתו אתם מכבדים. תמיד טוב לדעת כי יועץ מס כבר סיפק את הסחורה עבור מישהו שאתם מכירים. דרך נוספת, היא לבחור במשרד אמין וגדול, בעל מוניטין מבוסס של טיפול מוצלח בנושא החזרי מס. משרדים רבים מסוג זה מספקים גם שירותי ראיית חשבונות, וכך ניתן ליהנות משתי ציפורים במכה אחת. אם אתם עצמאיים או מנהלים עסק אשר בכל מקרה מקבל שירותי ניהול חשבונות ממשרד אשר מספק גם שירותי החזרי מס וייעוץ מס, הרי יהיה זה סתם חסר אחריות לוותר על ההזדמנות לניהול תקין של תחום המיסים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה