שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני מיסים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני מיסים
 

שירותי חשבונית לשכיר – הגדולה שבפשטות


גיל יהלום
 
 

 

השכר הממוצע במשק מעמיד יותר ויותר זוגות ויחידים, משפחות ובתי אב בפני מצב בלתי נמנע. ההוצאות ההולכות וגדלות על מיסים שונים, תשלומים ומטלות כאלו ואחרות, ומעלות אל פני השטח שוב ושוב את אותה הבעיה: הצורך בגיוס מקור הכנסה נוסף. אין ספק כי רבים מאיתנו יכולים היו להתפתח כלכלית בדרך פשוטה וקלה, לו רק יכולים היו לשלב את העבודה הקבועה עם עבודה נוספת בתור עצמאי או פרילנסר מן השורה, וזאת מבלי להיאלץ למלא אין ספור טפסים שונים ולעבור את ההליך המורכב של הבירוקרטיה הסבוכה.

 

תודות להתפתחויות אחרונות, יכול כל שכיר כיום למנף את יכולותיו האישיות ולהתפתח בכמה כיוונים, תוך הגדלת היקף ההכנסות הפרטי וללא כל התעסקות יתרה בטפסים, מסמכים, שאילתות מורכבות ולא מובנות או הסכמים בעלי השלכות ארוכות טווח. השירות החדשני הניתן לכל שכיר בישראל, מאפשר את הגדלת ההכנסה החודשית באופן קבוע, מבלי לשנות את המעמד הרשמי או להסתכן בגביית מיסים באחוזים גבוהים מהשכר הקיים זה מכבר.

 

שירותי חשבונית לשכיר מאפשרים לכל אדם המעוניין להתפתח מקצועית וכלכלית באופן עצמאי והדרגתי ללא חשיפה לסיכון הקיים בשינוי המעמד התעסוקתי או בנקיטת צעד לא וודאי מבחינה מקצועית, תחת שליטה מלאה של השכיר עצמו ועל פי חוק. שירותי חשבונית לשכיר הניתנים על ידי יועץ מס מורשה ומנוסה מעניקים לכל שכיר להתנהל בתור פרילנסר או עצמאי כלכלית בהתאם למטרות האישיות.

 

יחד עם זאת, לא תמיד מדובר רק בהכנסה נמוכה המניעה שכיר לקבל את שירותי חשבונית לשכיר שכן ישנם מניעים רבים העומדים מאחורי המהלך. אי סיפוק אישי מהעבודה הקבועה, רצון להתפתח מקצועית לתחומים נוספים בחיים, תכנון להקמת עסק עצמאי או פיתוח המיומנויות האישיות הרבות מעבר לשעות העבודה הרגילות מתאפשרים תודות לשירות חשבונית לשכיר המתבצע בקלות ובנוחות, ללא כל טרחה מצד השכיר או הפרילנסר.

 

למעשה, אין צורך לפתוח תיק 'עוסק פטור' או 'עוסק מורשה' על מנת להתנהל בתור עצמאי מבחינה כלכלית, שכן שירותי חשבונית לשכיר מאפשרים לכל אדם להעניק שירותים אישיים בצירוף חשבונית מס תקנית. השירות אידיאלי במיוחד למבקשי הכנסה נוספת שאינה מסתכמת בסכומים גבוהים. דווקא סיטואציות אלו, שאין כדאיות בפתיחת תיק עצמאי עבורן, ומאידך, אינן מתאפשרות ללא פתיחת תיק עצמאי, מקבלות את הפתרון המושלם החוקי והרשמי להרחבת הפעילות התעסוקתית, העסקית והכלכלית.

 

הלבטים שליוו עד כה רבים אשר נמנעו מנקיטת צעד כלשהו, ולו בשל החשש מהתחייבויות שונות, מפנים מקומם לשירותי חשבונית לשכיר, מעניקים את האפשרות ליהנות מהיתרונות של מעמד עצמאי או פרילנסר כחוק, אך ללא כל התחייבות כלכלית ותשלום מיסים המאפיינים מעמד עצמאי כיום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה