שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני מקרקעין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני מקרקעין
 
מהי הערת אזהרה ? מתי צריך לרשום הערת אזהרה ? מהם סוגי הערת אזהרה ? ומדוע חובה להתייעץ עם עו"ד מומחה למקרקעין ?
המשך קריאה
אחד ההיבטים (או התמריצים) החשובים בתוכניות תמ"א 38, היא מתן פטור ממס שבח, במקרים מסוימים. מטרתו, להעלות את הכדאיות הכלכלית של העסקה, ובכך לחזק מבנים מפני רעידות אדמה. אלא שרבים, ובתוכם קבלנים, לא מבינים את השלכות המס על העסקה. בשל מורכבות ההליך, ועל מנת להבטיח ביצוע מושלם של פרויקט תמ"א 38, מומלץ להתייעץ עם עורך דין נדל"ן, שילווה העסקה מראשיתה ועד השלמתה. צרו קשר, כבר עכשיו. 04-8661537, 052-4264318, ובאתר האינטרנט www.weller-law-office.com 
המשך קריאה
היטל השבחה הוא אחד ממיסי החובה, הנדרשים בעת מכירת נכס, בגין העליה בשווי הנכס. פעמים רבות, ובייחוד בעת עליית מחירי הנדל"ן, עומד היטל ההשבחה על מאות אלפי ₪, כך שהוא "רוצח" את התמורה לעסקה. תכנון מוקדם ונכון של עסקת המכר, וליווי צמוד של עו"ד מקרקעין, יכול לחסוך, להפחית ואף לבטל, תשלומי היטל השבחה.
המשך קריאה
עסקת שכירות דירה, נתפשת פעמים רבות כעסקה "קטנה" או "פשוטה", ביחס לרכישת או מכירת דירה. בחיפוש פשוט בגוגל, או בשיטוט בפורומים שונים באינטרנט, ניתן למצוא עשרות הסכמי שכירות להורדה. אבל דווקא עסקות מסוג זה, עלולות להיגרר לסכסוכים משפטיים לאורך שנים רבות, לירידת ערך הנכס ולהפסדים כספיים. וכך, הדירה שנקנתה להשקעה, הופכת להפסד כספי משמעותי.
המשך קריאה
אם אתם מתכוונים לרכוש נכס ברעננה, יש למצוא עורך דין נדל"ן רעננה, אשר בקיא באזור, וותיק ומכיר את הרשויות הקשורות בעסקת הנדל"ן. עורך דין העוסק שנים בתחום המקרקעין, ינחה וילווה אתכם עד לרישום של הנכס בלשכת רישום המקרקעין.
המשך קריאה
אם אתם מעוניינים לרכוש או למכור נכס בכפר סבא, יש למצוא עורך דין בעיר זו, היות והוא מכיר את האזור ויש לו קשרים הן בלשכת רישום המקרקעין, בוועדה לתכנון ובנייה, וכן, הוא בל קשרים עם מהנדסי בניין. כמו כן, עורך דין מקרקעין בכפר סבא, מתמחה גם בתמ"א 38, נכסי נדל"ן מסחריים, מגרשים ועוד
המשך קריאה
תפקידו של משרד תיווך מומלץ בתל אביב הוא לדאוג ששני הצדדים לעסקה יהיו מרוצים, ואכן לא מדובר במשימה כל כך פשוטה.  
המשך קריאה
קנייה או מכירת דירה, היא אחת הפעולות המשמעותיות ביותר, מבחינה כלכלית ורגשית, עבור מרבית האנשים. תחום המקרקעין הנו תחום סבוך, המתעדכן ומשתכלל באופן תדיר, באמצעות החקיקה ופסיקת בתי המשפט. על מנת לוודא שתהליך זה מבוצע "לפי הספר", נדרש ליווי על ידי עורך דין בעל ניסיון וידע, המתמחה בתחום. הדרך הנכונה ביותר לבצע עסקה במקרקעין, היא להסתייע, כבר מההתחלה, בשירותי עו"ד המתמחה בתחום זה.
המשך קריאה
במאמר זה נדון בסוגיה האם כדי לקבלנים להגיש דווקא בימים אלו בקשה לקבלת קבלן רשום או להמתין לתקופה מאוחר יותר ובכלל באיזה מתכונת עובד רשם הקבלנים בימי הקורונה?
המשך קריאה
עבור רוב האנשים רכישת דירה היא העסקה הגדולה והיקרה ביותר שביצעו ואולי גם יבצעו. בנוסף, מעבר לאחריות הכלכלית הרבה, מדובר בעסקה שיש בה אחריות מרובה כלפי בני המשפחה. לכן שכירת עורך דין מקצועי המתמחה בתחום המקרקעין רצויה מאוד. בראש והראשונה עורך דין מומחה בתחום המקרקעין יוודא כי אינם "נופלים בפח" בעסקה לא מהוגנת. בנוסף, עורך דין מקצועי יוכל לחסוך לכם כסף רב בעסקה יקרה, וכמובן ישמור ויגן על האינטרסים שלכם. 
המשך קריאה
1-10 מתוך 33 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה