שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני מקרקעין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני מקרקעין
 

דיני מקרקעין


יוסף חמו
 
 

אנו נתקלים ביינו לא פעם בעיני נדל"ן ומקרקעין שונים בין אם מדובר על רכישת דירה חדשה ובין אם מדובר על שכירת דירה ממשהו או לחילופין השכרת דירה למישהו , ובמצבים אלו  ישנם חוקים שונים הנקראים חוקי מקרקעין שלרוב ידועים רק למתעסקים בתחום , עורך דין מקרקעין ולשאר האוכלוסיה אין בהם יד ורגל והם לא מבנים כלל בדיני מקרקעין מה שאומר שפעמים שמדובר בסכומי כסף רצניים האדם יכול לפול לכאן ולכאן ללא יכולות לעזור לעצמו ואפילו בלי יכולת לדעת שהוא נופל בכלל.
נכון שההגיון הבריא אומר שבמקרה של רכישת מקרקעין כלשהיא הדבר המומלץ ביותר הוא לחפש משדר עורכי דין המתמחה בדיני מקרקעין ולהעזר בשרותיו של עורך דין מקרקעין מומחה. אך יש מצבים שבהם אין אפשרות לפנות לעורך דין מקרקעין ויש אילוצים כל שהם שאתה אמור להחליט במהירות על עסקה כלשהיא וכן גם במקרים שכן פונים לעורך דין מקרקעין המומלץ ביותר הוא לבוא עם ידע כי נכון ואמת היא העבודה שאתה שכרת את שירותיו של משרד עורכי דין כשלהוא המתחמה בדיני מקרקעין על מנת להיות לצידך ולדאוג לך בכל שלב של מכירת / שכירת מקרקעין.
 

עורך דין מתמחה לדיני מקרקעין

אבל העורך דין מומחה ומבין ככל שיהיה בדיני מקרקעין הוא בנאדם עסוק בדרך כלל ואין לו את כל הזמן שבעולם רק בשבילך מה גם שהוא רגיל בענינים האלו ומבחינתו אתה מס' לקוח 5548 או במקרים גרועים אף יותר אתה עבורו מס' תיק 5548 ותו לו.
זאת אומרת שהוא קרוב לודאי ישתדל ככל יכולתו אבל לפעמים מרוב הרגל ולחץ של זמן בהחלט יתכן שיתפספס לו נתון זה אחר מה שיגרום לכך ושתה יכול לצאת בנזק קל עד כבד מעסקת המקרקעין המדוברת.
לאור כל הנ"ל המומלץ ביותר הוא לשכור את שרותיהם של משרד עורכי דין המתמחים בדיני מקרקעין ומעבר לכך לבדוק ולחפש חומר על דיני מקרקעין אפשר ברשת לחפש חומר וממש לא חסר ישנם המון מאמרים באינטרנט על עורך דין מקרקעין ודיני מקרקעין באופן כללי וכן באתר ויקיפדיה ישנם הגדרות לכל דבר מה זה מקרקעין בדיוק ומה החוקים של כל הדיני מקרקעין.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה