שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני מקרקעין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני מקרקעין
 
אין לכם שום ספק בכך: עסקת קומבינציה זה בדיוק מה שאתם צריכים, והיא העסקה שתאפשר לכם להפיק את הרווח הגדול ביותר על הקרקע שבבעלותכם. ייתכן שגם אין לכם ספק ביכולות האישיות שלכם לנהל את כל תהליך המשא ומתן וגיבוש הסכם הקומבינציה בעצמכם, ואם זה המצב, אתם רוצים לקרוא היטב את השורות הבאות, ולהימנע ממצבים לא נעימים ואפילו מהפסד כספי.
המשך קריאה
מכירת נכס מקרקעין (מכירת בית, מכירת דירה, מכירת חנות, מגרש וכיו"ב), הינה עיסקה שלבטח לא כל אחד מאיתנו מבצע באופן תדיר. מוכרים רבים נוטים לזלזל בבדיקות המקדימות את מכירת הנדל"ן. בדיקה לא נאותה לפני מכירת נכס עלולה לגרום לעגמת נפש מרובה בהמשך. בדיקה מקצועית לפני מכירת נכס מקרקעין תביא לעסקת נדל"ן מוצלחת הבאה לידי ביטוי בהקטנת עלויות מקיפה הכוללת בתוכה הפחתת מיסי מקרקעין והוצאות נלוות אחרות וכן תביא לשקט נפשי בעסקה שהיא, סביר להניח, אחת הגדולות בחייכם.
המשך קריאה
אדם קנה דירה חדשה מקבלן וגילה ליקויי בניה, האם חובה על הקבלן להתייחס לפניה בכתב מצד הרוכש ?
המשך קריאה
בזמנים רגועים יחסית, שלא כמו בזמן איום מלחמתי, הממ"ד הוא כחדר לכל דבר במבנה לשימוש שגרתי ויום יומי: חדר משחקים, חדר עבודה או רק חדר מחשב. החוקים החדשים יחסית שעוגנו בחוק כוללים את העובדות הבאות: החל משנת 2007 נקבע כי השטח המינימלי הנקבע לממ"ד הוא 9 מ"ר. והחל מאמצע 2010 נקבע כי יש להתקין מערכת אוורור וסינון בכל מרחב מוגן.
המשך קריאה
מאז שנכתבה התוכנית ב14 באפריל 2005 היא שוכתבה, שופרה והתווספו אליה סעיפים נוספים במהלך השנים לשם עידוד נוסף לחיזוק מבנים קיימים הכוללת הרחבת הזכויות והנגישות לקבלת ההיתר. 
המשך קריאה
חוק המקרקעין עוסק בבעלות על מקרקעין, באפשרות לבצע במקרקעים עסקאות של מכירה, קנייה, והשכרה. מדובר בנכס יקר, שיכול להיות גם בעל ערך רגשי. עוד על חוק זה ומה זה בכלל מקרקעין במאמר הבא.
המשך קריאה
בעזרת תיקון 3 נפתחות אופציות רבות למימוש של תמ"א 38 גם בערי הרשויות החזקות. במאמר הבא נסביר את התיקון ונביא דגשים לניהול נכון של תכנית המתאר.
המשך קריאה
מצד אחד יותר ויותר ישראלים ממהרים לרכוש נדל"ן בחו"ל. מצד שני, זו השקעה עם הרבה מאד הוצאות, האם עדיף להשקיע בנדל"ן ישראלי?
המשך קריאה
בכדי שתהליך רכישת הדירה יושלם, יש לבצע תהליך נוסף אשר נקרא רישום במקרקעין, כמתחייב לפי החוק הישראלי. אבל איך בעצם מקיימים את הרישום ודואגים שהעסקה תצא לפועל?
המשך קריאה
לפני שמוכרים דירה, ניתן לרשום בטאבו הערת אזהרה, אשר תציין האם יש התחייבות לבצע עסקה אם הדירה או שלא. אבל מה תוקפה של התחייבות זו?
המשך קריאה
1-10 מתוך 22 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה