שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני מקרקעין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני מקרקעין
 

עורך דין מקרקעין – כיצד לבחור?


עמית ורד

עמית ורד הינו עו"ד נוטריון ומגשר מוסמך. בעלים של משרד עורכי דין בראשון לציון אשר נוסד בשנת 1998. המשרד עוסק בתחום אזרחי-מסחרי ומעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים ברמה מקצועית גבוהה ביותר, עאג דגש על יחס אישי. התמחויות המשרד הן, בין היתר, בתחום מקרקעין ומיסוי נדל"ן, גירושין ומעמד אישי (כולל עריכת צוואות, טיפול בירושות, ניהול הליךגישור גירושין, עריכת הסכם גירושין, הסכם ממון, ועוד), דיני חוזים ועריכת הסכמים והתקשרויות שונים, ייצוג במסגרת תיקי תביעות בבתי משפט. בנוסף, המשרד מספק סל שירותים נוטריונים בראשון לציון והמרכז באופן מקצועי ומהיר, לרוב מהיום להיום. 

 
 

 

עורך דין מקרקעין – כיצד לבחור?

בחיינו אנו נזקקים מעת לעת לאנשי מקצוע שונים. כאשר קונים או מוכרים דירה, פעולה שאינה יומיומית – יש לאתר עורך דין מקרקעין ולא עורך דין שאינו מבין בתחום, כדי לקבל שירות משפטי ברמה גבוהה בעסקה כה מורכבת ויקרה. המאמר יתן לכם טיפים ועצות לגבי בחירת עורך דין מקרקעין.

כדי שתוכלו לאתר את איש המקצוע עורך דין מקרקעין אשר יוכל לטפל לכם באופן הטוב ביותר בעסקת הנדל"ן, מומלץ לחפש עורך דין מקרקעין בעל ניסיון רב מאוד, אשר יהיה בקיא ומעודכן בכל החוקים והנהלים הקיימים בתחום המקרקעין. עסקאות מקרקעין הן לרוב מורכבות מהיבטים רבים, לרבות מיסוי נדל"ן, ולכן עורך דין מקרקעין  חייב להיות מקצועי ונבון כדי להבחין מאיזה בעיות וסיכונים רצוי להתרחק, איך ניתן לעקוף סעיפים בעייתיים עבורכם בחוזה דירה ואיזה מנגנוני הגנה ופתרונות משפטיים ניתן להכניס בחוזה קניית או מכירת דירה כדי להגן על כספכם.

כדי ליישם באופן מוצלח עסקת מקרקעין, יש לבדוק נושאים רבים, לערוך מסמכים, ולבצע פעולות גם מול גופים שונים – כגון טאבו, חברה משכונת, מינהל מקרקעי ישראל, אגף מיסוי מקרקעין של מדינת ישראל, רשם משכונות, רשויות תכנון ובנייה, ועוד. מומלץ איפוא למצוא עורך דין מקרקעין אשר יוכל לטפל בנושאים הללו באופן מקצועי ולנתב אתכם א לחוף מבטחים, עד לסיום העסקה. עורך הדין מקצוען ובעל ניסיון רב בתחום מקרקעין, ישכיל לבדוק עבורכם מראש את כל את העניינים החשובים שחובה לבדוק, ולא ידלג ע לאף שלב. קיצורי דרך עשויים לסכן אתכם. יש לבדוק את הנכס מכל הזוויות האפשריות – לרבות עיקולים, משכונים, שעבודים, חריגות בניה, זכויות בניה, הפקעות, זיקות הנאה, הצמדות, מסים, וכו'. עורך דין מקרקעין מנוסה ומקצוען ידע לבדוק את כל הנתונים והעניינים באופן מסודר ומקצועי, על מנת שהלקוחות יהיו רגועים, במיוחד כאשר מדובר בעסקאות בסכומי כסף כה גבוהים עבור הלקוחות.

בקיאותו וניסיונו של עורך דין מקרקעין היא תמיד תהיה גבוהה באין שיעור מאשר כל איש עסקים ממולח ומנוסה ככל שיהיה, יזם נדל"ן או קבלן או מתווך או שמאי מקרקעין. קיימים הרבה חוקים לגבי עסקאות של נדל"ן, בין אם דירה יד שנייה או רכישת דירה מקבלן. על עורך דין מקרקעין בו תעזרו תהיה השפעה אקוטית על מסגרת עסקת הנדל"ן והסיכונים שיהיו או לא יהיו לכם בעסקה. תמיד מומלץ, כי תשכרו עורך דין מקרקעין מטעמכם ולא תסמכו על עורכי דין של הצד שכנגד, שכן אין לכם לעולם אפשרות לדעת מה י מידת היכרותו עם הצד השני והאם אכן ישמור גם על האינטרסים שלכם באותה המידה בדיוק. בחירת עורך דין מקרקעין מקצוען תועיל לכם ועשויה למנוע בעיות עד השלמת העסקה על הצד הטוב ביותר.

עורך דין מקרקעין מקצוען

קודם כל, זה בהחלט יכול להיות רעיון טוב לשמוע המלצות מחברים טובים, קרובי משפחה וחברים לעבודה, וכיוצ"ב. המלצות מהם לרוב יהיו אובייקטיביות ומבוססות. כאשר באים להיפגש עם עורכי דין, רצוי לבדוק האם הם מתמחים בתחום של עורך דין מקרקעין. לא כל משרדי עורכי דין מתמחים בכל השירותים המשפטיים הקיימים, כי יש מגוון רב של התמחויות. לכן, חובה לברר ולשאול על תיקים, לקוחות, ניסיון, מוניטין, וכיוצ"ב ולבדוק היטב כי אותו משרד עורך דין מקרקעין אכן הינו מקצועי ומנוסה בתחום של מקרקעין ועסקאות נדל"ן.

המורכבות של דיני מקרקעין ומיסוי נדל"ן, כמו גם העובדה שעסקינן בעסקאות בסכומים גבוהים ביותר, מחייבים משנה זהירות ושקילה בכובד ראש בבחירת עורך דין מקרקעין. על כן, כדאי לשקול מול עורך דין מקרקעין מראש את כל המהלכים ואפשרויות וסיכונים הכרוכים בעסקה הספציפית, ולא לבצע פעולה חפוזה כמו חתימה על זכרון דברים, ללא התייעצות עם עורך דין מקרקעין אמקצוען.

עורך דין מקרקעין מנוסה ואיכותי, העוסק בתחומים השונים של ענפי הנדל"ן, יוכל לתרום לכם מן הבקיאות, הניסיון  והידע שלו שצבר במהלך השנים. בכל הסכם מכר דירה או נדל"ן, תמיד מעורב עורך דין מקרקעין מכל צד. עליכם לדאוג כי עורך דין מקרקעין איכותי מייצג אתכם כדי שלא תפלו בפח.

כמו כן, מעבר להתמחות כעורך דין מקרקעין, רצוי כי יהיה גם בעל רישיון של נוטריון, לפי חוק הנוטריונים ומטעם משרד המשפטים. שכן, אישורים נוטריונים הם חלק כמעט מכל עסקת נדל"ן. אישורי נוטריון למשל צריך כאשר לוקחים משכנתא, או אישור נוטריון ליפוי כוח מקרקעין בקניית דירה מקבלן.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה