שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני מקרקעין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני מקרקעין
 
מצד אחד יותר ויותר ישראלים ממהרים לרכוש נדל"ן בחו"ל. מצד שני, זו השקעה עם הרבה מאד הוצאות, האם עדיף להשקיע בנדל"ן ישראלי?
המשך קריאה
בכדי שתהליך רכישת הדירה יושלם, יש לבצע תהליך נוסף אשר נקרא רישום במקרקעין, כמתחייב לפי החוק הישראלי. אבל איך בעצם מקיימים את הרישום ודואגים שהעסקה תצא לפועל?
המשך קריאה
לפני שמוכרים דירה, ניתן לרשום בטאבו הערת אזהרה, אשר תציין האם יש התחייבות לבצע עסקה אם הדירה או שלא. אבל מה תוקפה של התחייבות זו?
המשך קריאה
  העונש על הפסקת מגורים בתחום המושב - הפסקת החברות באגודה השיתופית. בית המשפט קובע, כי מספיקה החלטת ועד האגודה, כדי להפקיע את חברותם של מי שאינם מתגוררים בתחום המושב, ואין צורך בהתניית כינוסה של האסיפה הכללית, על מנת לתת תוקף להחלטת ועד האגודה להוצאתם מחברות באגוד
המשך קריאה
ליקויי בניה הוא מושג בו נתקלים לרוב ברכישת דירה חדשה מקבלן. המאמר מסביר מה ניתן לעשות ומה חשוב לשים לב באופן פרקטי וקולע. כדאי לקרוא!
המשך קריאה
ליקויי בניה זו ממש מחלה... במעל 95% מהדירות החדשות בישראל מתגלים ליקויי בניה. המאמר מציין סוגים של ליקוי יבניה ונותן טיפים ועצות פרקטיים במסגרת רכישת דירה מקבלן - מה עלי לעשות בנוגע לליקויי בניה ואיך עלי להתמודד מול הקבלן בנושא זה. כדאי לקרוא!
המשך קריאה
המאמר נותן הסבר תמציתי ושימושי בנושא של רכישת דירה מקבלן בהיבט של ליקויי בניה וכיצד יש להמודד איתם.
המשך קריאה
זו שאלה רטורית כמובן. אנשים רבים קונים דירה ללא עורך דין מקרקעין וללא שום בדיקות מוקדמות והכך מסכנים את עצמם. בעוד רכב זול אנשים לוקחים לסדיקה במכרון מוסמך, דירות בישראל כבר חצו את רף מיליון השקלים, אנשים רבים בחוסר אחריות קונים ללא בדיקה כלשהי וללא עורך דין מקרקעין. המאמר מומלץ לכל מי שמתעתד לרכוש דירה ומסביר החשיבות של ייעוץ משפטי מקצועי ברכישת דירה. כדאי מאוד לקרוא!
המשך קריאה
יש בישראל דירות רבות המשמשות להשכרה. חוזה שכירות הוא חלק בלתי נפרד מהפעילות העסקית של השכרת דירות. יש אנשים הפונים אל עורך דין מקרקעין לניסוח הסכם ויש כאלה שמשתמשים בחוזה שכירות סטנדרטי, מהסוג שניתן למצוא באינטרנט בקלות. האם כדאי להשתמש בחוזה שכירות סטנדרטי? המאמר מסביר את הנושא ומאוד מומלץ לקרוא!
המשך קריאה
המאמר נותן טיפים ועצות מעשיים לבחירת עורך דין מקרקעין מקצוען לטיפול בעסקת נדל"ן. כל מה חשוב לדעת ולשים לב בנושא בחירת עורכי דין מקרקעין.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 25 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה