שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני משפחה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני משפחה
 
האוכלוסיות במדינות המערב "מתבגרות" ככל שתוחלת החיים עולה. ככל שהאוכלוסייה מתבגרת, האדם המזדקן ומשפחתו מתמודדים עם סוגיות משפטיות שונות הנוגעות בעניינים רפואיים, רווחה אישית, מקום מגורים ונוספים.
המשך קריאה
אדם אינו יודע את גורלו. המוות שאף אחד לא רוצה לחשוב עליו יכול להופיע אצל כולם בכל עת.  
המשך קריאה
בזמן שזוג מתחתן הכול נראה שהכל טוב ואין שום סיבה   לנו לחשוש לגירושין אבל לפעמים יש מציאות כואבת שבני הזוג ניסו כל דבר אולם יודעים שעדיף שכל אחד ילך לדרכו , הזוג מבין שמצב זה עדיף מאשר להמשיך לגור בצוותא אבל לבד מבחינה רגשית. אם קורה מצב שבני הזוג  הגיעו למסקנה סופית שגירושין הוא  הפיתרון  הגמור אז מתחיל  דרך לא קצר.
המשך קריאה
מתי כדאי לפנות אל עורך דין בתחום הגירושין? האם תהליך הגירושין חייב להיות מכוער? כיצד באפשרותך לסיים את ההליך מהר אך בלי להיפגע?
המשך קריאה
האינטרנט הוא כלי מדהים שכולנו עושים בו שימו שבדרך כזו או אחרת מדי יום וחלק מאתנו אפילו לאורך מרבית שעות היום, במשרד, בבית, בדרכים...
המשך קריאה
אחד מתפקידיו החשובים של ביטוח לאומי הוא הסיוע לאימהות ולילדיהן בקבלת תשלום המזונות לו הם זכאים במסגרת... קרא עוד
המשך קריאה
החיים שלנו לא צפויים. אירועים רבים מתרחשים אחד אחרי השני, ולא תמיד בשליטתנו. לפעמים מדובר באירועים חיוביים, ולפעמים מדובר באירועים שליליים, ואף קשים מנשוא. אלו יכולים להיות מוות של אדם קרוב, מחלה או טרגדיה אישית. סיטואציות אלו עלולות ליצור אצלנו מצב מורכב, אשר יבחן את כל היחסים שלנו עם עצמנו ועם הסביבה שלנו. הקרובה והרחוקה.
המשך קריאה
סכסוכים משפחתיים קשים הם אף פעם לא מצב רצוי, בעיקר כאשר קיים עסק משפחתי שעתידם הכלכלי של בני המשפחה תלוי בו. עם זאת, לצערנו סכסוכים מסוג זה קורים לא מעט. לסכסוך יכול להיות רקע אישי או רקע כלכלי, אך בכל מקרה התוצאה היא אחת- העסק אינו יכול לתפקד או נפגע משמעותית, ויש לתת פתרון מיידי לבעיה.
המשך קריאה
גישור הוא שיטה מוכרת שיכולה לגשר בין סכסוכים שונים , מי שמבצע את הגישור הוא מגשר מצד נייטרלי המהווה איזו שהיא רשת בטחון לשני הצדדים ומסייע להגיע להסכם ולאינטרס משותף בין שני הצדדים המסוכסכים. בדר"כ פונים למגשר בענייני גירושין על מנת לאפשר הסדר בין בני הזוג. גישור בישראל הוא אחד המקצועות המבוקשים וקיימים עורכי דין רבים העוסקים במלאכת הגישור.
המשך קריאה
מצבים שונים בחיי משפחות רבות יכולים להצדיק שימוש בעורך דין משפחה. בין אם מדובר במצבים של אלימות בתוך כותלי הבית, איומים והטרדות בין בני משפחה שונים והתנהלות שאינה תקינה פיסית או נפשית.
המשך קריאה
1-10 מתוך 49 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה