שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2099
מאמרים: 6831
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני משפחה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני משפחה
 
הסכם ממון מסדיר, עוד לפני החתונה, את חלוקת הרכוש המדויקת במקרה של גירושין. כך יכולים בני הזוג לדעת כי גם אם יתגרשו יום אחד, זכויותיהם לא ייפגעו והם יקבלו את הכסף השייך להם.
המשך קריאה
מזונות ילדים / אישה -כאשר בעל ואישה מחליטים להתגרש האחד מהשני, מוטלות על הבעל שתי חובות, הן על פי דיני התורה והן על פי חוקי המדינה – מזונות אישה ומזונות ילדים. 
המשך קריאה
אחד מתפקידיו החשובים של ביטוח לאומי הוא הסיוע לאימהות ולילדיהן בקבלת תשלום המזונות לו הם זכאים במסגרת... קרא עוד
המשך קריאה
החיים שלנו לא צפויים. אירועים רבים מתרחשים אחד אחרי השני, ולא תמיד בשליטתנו. לפעמים מדובר באירועים חיוביים, ולפעמים מדובר באירועים שליליים, ואף קשים מנשוא. אלו יכולים להיות מוות של אדם קרוב, מחלה או טרגדיה אישית. סיטואציות אלו עלולות ליצור אצלנו מצב מורכב, אשר יבחן את כל היחסים שלנו עם עצמנו ועם הסביבה שלנו. הקרובה והרחוקה.
המשך קריאה
סכסוכים משפחתיים קשים הם אף פעם לא מצב רצוי, בעיקר כאשר קיים עסק משפחתי שעתידם הכלכלי של בני המשפחה תלוי בו. עם זאת, לצערנו סכסוכים מסוג זה קורים לא מעט. לסכסוך יכול להיות רקע אישי או רקע כלכלי, אך בכל מקרה התוצאה היא אחת- העסק אינו יכול לתפקד או נפגע משמעותית, ויש לתת פתרון מיידי לבעיה.
המשך קריאה
מתי מומלץ לפנות לעורך דין דיני משפחה
המשך קריאה
גירושין הוא תהליך מורכב ובדרך כלל לא קל רגשית לבני הזוג, במיוחד כאשר יש גם ילדים לכן מומלץ לפנות לעו"ד דיני משפחה.
המשך קריאה
גישור הוא שיטה מוכרת שיכולה לגשר בין סכסוכים שונים , מי שמבצע את הגישור הוא מגשר מצד נייטרלי המהווה איזו שהיא רשת בטחון לשני הצדדים ומסייע להגיע להסכם ולאינטרס משותף בין שני הצדדים המסוכסכים. בדר"כ פונים למגשר בענייני גירושין על מנת לאפשר הסדר בין בני הזוג. גישור בישראל הוא אחד המקצועות המבוקשים וקיימים עורכי דין רבים העוסקים במלאכת הגישור.
המשך קריאה
מצבים שונים בחיי משפחות רבות יכולים להצדיק שימוש בעורך דין משפחה. בין אם מדובר במצבים של אלימות בתוך כותלי הבית, איומים והטרדות בין בני משפחה שונים והתנהלות שאינה תקינה פיסית או נפשית.
המשך קריאה
אומרים שהשירותים האזרחיים בישראל מתים, לא קיימים, בגדר פנטזיה.
המשך קריאה
1-10 מתוך 48 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה