שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני משפחה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני משפחה
 

גישור בישראל


aviisraeli
 
 

היתרון של תהליך גישור

זה אמנם נשמע קצת מופרך אבל בתהליך הגישור בישראל ישנו יתרון והוא כאשר פונים אל בית המשפט בתביעה משפטית יש רק צד אחד מנצח ואילו הצד השני יוצא מופסד, אך כאשר פונים על מגשר מיומן ומקצועי הוא יכול להביא את שני הצדדים לניצחון כלומר למצוא פשרה המתקבלת על שני הצדדים ובכך ליצור תקשורת והבנה מרבית בין בני הזוג או שני הצדדים המדוברים. חלקו העיקרי של המגשר הוא בעצם לגרום לאנשים לנהל דו שיח ולא מצב של חיכוך זה בזה ולגרום לצער אחד לשני אלא באמת להגיע למקום בו שני הצדדים מרוצים. כאשר שני הצדדים מבינים את רגישות המצב ניתן בקלות יותר להגיע לפשרה.

סוג של פסיכולוג

אחד התכונות שצריכות להיות למגשר זה יכולת הכלה של שני הצדדים כלומר הוא מעין סוג של פסיכולוג שצריך להיות קשוב לשני הצדדים. דבר נוסף שצריך להיות למגשר וזה ניסיון המאפשר פתרון אשר יפגע במינימום בכל אחד מהצדדים, כאשר כל צד מבין את רגישויות הצד שכנגד ומסביר את אלו שלו. מדובר על תהליך חשוב שיש לשקול את צעדיו בקפידה רבה ולכן כאשר בוחרים מגשר רצוי לבדוק מה ההסמכה שלו? והאם יש לכם אינטרסים משותפים וכמובן יותר מכל לראות אם החיבור בנכם לבין עורך הדין הוא טבעי ויש תקשורת.

ניתן למצוא פתרון אצל משרדו של  עורך הדין מנחם א. כהן המטפל בגישור גירושין, הסכמי ממון, ייעוץ זוגי. שירות מקצועי, אדיב ואישי . למידע ופרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל הפרטים הנדרשים.

לייעוץ ראשוני ללא תשלום לחץ כאן


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה