שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני משפחה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני משפחה
 
כשהורים מחליטים להתגרש, יש למנוע מצב, בו ישנה פגיעה ניכרת בילדים תוך כדי ההליך. חשוב שהילדים יזכו לקשר עם שני ההורים אשר מהווה צורך בסיסי עבורם.
המשך קריאה
לכל אחד ואחד מאיתנו יש את הרגע ממנו הוא מפחד, תרחיש כלשהו שאחריו הוא לא יודע איך יתקדמו חייו. עבור חלק מהאנשים, תרחישים אלו מתקיימים, והם מוכיחים לנו כי אפשר להמשיך ולחיות גם אחרי שקורים דברים קשים. כך, נכון הוא הדבר גם לגבי חיי הנישואין, וחשוב להבין כי יש חיים גם אחרי הגירושין, ויתרה מכך – הם לא חייבים להיות קשים עבורכם ועבור הילדים שלכם. אז איך ניתן להימנע עד כמה שאפשר מקונפליקטים וממריבות מיותרות? כל התשובות לפניכם.
המשך קריאה
חיי הנישואין אמורים להיות מאושרים וארוכים, ובמקרים רבים הם אכן כך. אך חשוב לדעת כי לא תמיד הם מסתיימים בטוב, ויש להתבונן למציאות "בעיניים" – לא לפחד מהעובדות ולראות כיצד תוכלו להתמודד מולן בצורה הטובה ביותר. אחד הדברים המרכזיים שיש לבדוק בתחום זה הוא הסכם ממון, לפיו בני הזוג מצהירים על נכסיהם שבאו איתם לנישואין, וכן על העובדה כי הם יחזרו לבעליהם המקוריים במקרה של סיום הנישואין. זהו מסמך חשוב מאין כמוהו, שלא כולם מודעים לחשיבותו, או בכלל לקיומו.
המשך קריאה
יש הרבה זוגות הבוחרים לפנות לגישור משפחתי על מנת לבחון דרך לשיפור היחסים ולפגוע באופן מינימאלי בילדים ובמשפחה. באילו תחומים מסייע הגישור המשפחתי?
המשך קריאה
כאשר בני זוג שלא עשו ביניהם הסכם ממון, מתגרשים, יש צורך לערוך עבורם עם תום הליך הגירושין איזון משאבים. מהו איזון משאבים והאם יש צורך לערב עורך דין?
המשך קריאה
הסכם ממון שנערך אצל עורך דין מעוגן  במסמך חוזי תקף ומחייב. כאשר זוג מתגרש הסכם הממון עשוי למנוע התגלעות מחלוקות והחרפתם לסכסוך. בשל רגישות הנושא – הסדרתו מבעוד מועד, באופן שיש בו כדי לרצות את שני הצדדים, עשוי לאפשר המשך קיום מערכת יחסים תקינה שחשובה במיוחד כאשר לזוג יש ילדים. 
המשך קריאה
אתה לא מכיר את עצמך בתור בן אדם פרנואיד, אבל לאחרונה יש לך יותר מדי חשדות בנוגע לבת זוגתך. דפוסי ההתנהגות שלך השתנו וזה מתבטא בכך שהיא משקיעה יותר מדי בעצמה בתקופה האחרונה, אז למה בעצם היא החליטה לטפח את עצמה דווקא עכשיו? 
המשך קריאה
קיום של צוואה לא מבטיחה שום דבר.לא חסרים סיפורים על משפחות שנחשבו למושלמות, וברגע שהצוואה נחשפה הפכו מסוכסכות. אין ספק צוואות זה מקור למלחמות.אם ברצונכם לממש את הצוואה עליכם לפנות לרשם לענייני ירושה, רשם לענייני ירושה תפקידו  לדאוג לכם בכל הקשור לצו קיום צוואה.
המשך קריאה
החלטתם שאתם רוצים להתגרש? המצב חדש לכם ואתם זקוקים לאיש מקצוע שיעזור לכם? עו"ד גירושין יהיה איש הסוד שלכם, ויקל עליכם בתהליך הגירושין על מנת שיעבור בצורה רגועה ושהתוצאות יסבו לכם פנים. 
המשך קריאה
האהבה ביניכם נגמרה? אתם נישואים ולא יודעים איך לסיים את זה? אחד מכם לא מעוניין להתגרש? עבור כל סוגיה שהיא בין בני זוג נישואים, אשר מעוניינים להתגרש, עו"ד גירושין יפתור זאת על ידי הסכם רשמי שיאושר בבית המשפט או פתרונות מגוונים אחרים. 
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 48 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה