שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2510
מאמרים: 7552
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני משפחה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני משפחה
 
האהבה ביניכם נגמרה? אתם נישואים ולא יודעים איך לסיים את זה? אחד מכם לא מעוניין להתגרש? עבור כל סוגיה שהיא בין בני זוג נישואים, אשר מעוניינים להתגרש, עו"ד גירושין יפתור זאת על ידי הסכם רשמי שיאושר בבית המשפט או פתרונות מגוונים אחרים. 
המשך קריאה
זהו, בחרתם את כל האטרקציות למסיבה? זה בדיוק הזמן לחשוב גם על האוכל. לא חשוב אם זה אירוע לילדים או, להיפך, מסיבת מבוגרים, המזון הוא פרט חשוב. כשהאורחים יתרוצצו וישתוללו יש סיכוי טוב שהם ירצו לאכול משהו. מזל שכיום ניתן להתרשם ממגוון אופציות קולינריות שונות.
המשך קריאה
הסכם ממון הוא עניין נפוץ, ויש לחתימה עליו המון יתרונות. במאמר זה נסקור מעט מההיבטים החשובים הקשורים בהסכמי ממון.
המשך קריאה
  עורך דין משפחה   תחום דיני המשפחה מסדיר בתוכו את כל הזכויות והחובות של אדם מתוקף מעמדו כבן משפחה, והם כוללים תחומי פסיקה רבים, כגון נישואין וגירושין, צוואות, אפוטרופסות, צווי הגנה ועוד.
המשך קריאה
  עורך דין לגירושין גירושין הינו הליך טעון רגשית וארוך, אשר עלול להיות מסועף ביותר, ולעיתים אף להגיע לפסים אישיים מכאיבים ביותר. בעת הליך זה חיוני ביותר להיעזר בסיוע משפטי מקצועי של עורך דין לגירושין. עורך דין לגירושין מכיר את הרקע המקצועי, התקדימים, החוקים, וכל הדרוש על-מנת להבטיח את עמדתכם בעת הדיון המשפטי וחתימת הסכם גירושין.
המשך קריאה
  עם עליית הסטטיסטיקה של שיעור הגירושין בישראל בשנים האחרונות, כמו גם העליה בגיל המתחתנים, אשר מגיעים לחופה כל אחד עם כסף ורכוש שנצבר, הסכמי ממון הפכו פופולריים. הסכמי ממון אינם רק לעשירים! בעבר, מרבית האנשים הצחילו את חיי הזוגיות ללא רכוש וכשרק חשבון בנק דל באמתחתם,אך כיום במקרים מסוימים המצב שונה. הסכם ממון הוגן, נכון וחכם, הצופה את פני העתיד, יכול למנוע הרבה בעיות בהמשך, אם הנישואין יעלו על שרטון.
המשך קריאה
להליך גירושין יש חוקים רבים ושונים, כאשר כל חוק נועד להגן על אחד מהצדדים מפני פגיעה בזכויות שלו מהצד השני. דיני משפחה הם החוקים הנוגעים לנושא הזכויות והחובות של הנוגעים בדבר ואיתם מכינים הסכם גירושין כדי להסדיר את כל הנושאים.
המשך קריאה
הסטטיסטיקה בישראל אומרת כי אחד מכל שלוש זוגות ימצא עצמו חזרה על מדרגות הרבנות, הפעם בשביל גירושין. כיצד מתנהל תהליך הגירושין בישראל ומה עומד לפניכם?
המשך קריאה
כאשר פותחים בהליך גירושים ויש ילדים הם הופכים להיות הדבר המרכזי. קיימים חוקים שמגנים על הילדים ומוודאים שהגירושים של ההורים שלהם לא יפגעו בצרכים שלהם. שניים מהחוקים הנוגעים לילדים הם משמורת משותפת או בלעדית לאחד ההורים וחובת תשלום מזונות ילדים לאותו הורה.
המשך קריאה
עורך דין יצחק-ארז קרט שנחשב כיום כמנהל משא ומתן מן השורה הראשונה המשלב דרך קבע חשיבה מחוץ הקופסה בעת משא ומתן בהליך גישור גירושין מציין כי כלי יעיל הוא עימות החלופות.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 21-30 מתוך 49 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה