שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני משפחה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני משפחה
 
גירושין אינו תהליך פשוט, אלא לרוב מאוד קשה ומורכב מבחינה רגשית. כאשר יש ילדים בתמונה, התהליך הופך לקשה שבעתיים. המאמר מתייחס להליך גירושין בהקשר של ילדים. מעניין וכדאי לקרוא!
המשך קריאה
הסטטיסטיקה של מקרי גירושין בישראל עולה משנה לשנה. הצורך לבחור עו"ד גירושין מקצוען אינו מוטל בספק. לבחירת עו"ד גירושין עשויה להיות השפעה מכרעת על תוצאות התיק. כיצד יש לבחור עו"ד גירושין? מהחשוב לשים לב? טיפים ועצות מעשיים בנושא במאמר הבא. כדאי לקרוא!
המשך קריאה
גישור הוא אמצעי לפתרון סכסוכים בהסכמה באופן מכובד, הדדי והוגן של שיתוף פעולה. גישור משפחתיהוא ענף בגישור המאפשר לזוגות לפתור בעיות באמצעות צד שלישי ניטרלי- מגשר. גישור משפחתי הינו אלטרנטיבה מצוינת לפתרון סכסוכי גירושין, או בעיות אחרות במשפחה בדרך נעימה ואגב תקשורת ישירה וחיובית, ללא צורך במלחמות בערכאות. לכן  גישור משפחתי נהיה מאוד פופולארי בשניםהאחרונות בעולם, וגם בישראל. 
המשך קריאה
  גישור בהליכי גירושין הפך נפוץ בשנים האחרונות כאלטרנטיבה לפתרון סכסוכי גירושין בהסכמה. במאמר זה נעמוד בקצרה על היתרונות והחסרונות של גישור גירושין.  
המשך קריאה
הסטטיסטיקה של גירושין בישראל עולה משנה לשנה. בתל אביב של 2011 כבר עומדת על מעל 30% מהזוגות שמתחתנים יתגרשו בסופו של דבר. מאחר וגיל הנישואין עלה וכך גם אנשים רבים מתחתנים כשכבר יש להם כסף ורכוש שנצבר, חשוב מאוד להקפיד על הסכ םממון במקרים מסויימים. פהסיקה שיתנה לאחרונהאת ההלכה שהיתה קיימת וכרסמה בחוק יחסי ממון וההגנה ע לרכוש מלפני הנישואין. מאמר מעניין וחשוב מאוד לקרוא!
המשך קריאה
המאמר מפרט הנושא של גירושין בהסכמה, מתי זה אפשרי, למי זה מתאים, איך מתגרשים בהסכמה, מהו הסכם גירושין בהסכמה וכל מהשחשוב לדעת בנושא זה.
המשך קריאה
גישור גירושין נהיה פופולרי בשניםהאחרונות בישראל. ניתן לפתור בגישור גירושין את הקונפליקט באופן מכובד, הדדי וצודק והוגן . זוגות רבים מוצאים אותו יותר ויותר כאלטרנטיבה יעילה ומוצלחת לפתרון סכסוכי גירושין בדרך של הסכם גירושין בהסכמה - אשר הינו בהחלט בר השגה בהליך גישור גירושין, המנתהל מתוך רצון ובחירה חופשיים.
המשך קריאה
אי אפשר להרחיב יותר מדי על החשיבות של הסכם גירושין וכל זוג שמתגרש מוכרח להכין אותו, גם אם בני הזוג מסדירים הכל מחוץ לבית המשפט. דיני משפחה צריכים ללוות את בני הזוג בכל החלטה שהם עושים.
המשך קריאה
בישראל כיום אחוז שיעור גירושין הולך וגדל. המיתוס שהיה פעם כי הסכם ממון נועד לעשירים, כבר התנפץ מזמן. יותר ויותר זוגות מתגרשים מדי שנה ואחוז הגירושין נע סביב 1 מתוך 3 זוגות אשר פוגשים בשלב כזה או אחר את מדרגות הרבנות, אולם הפעם מהצד של בית הדין הרבני לשם גירושין. גם הגיל הממוצע של נישואין נמצא בעליה מתמדת ויותר ויותר אנשים מתחתנים כאשר יותר מפרוטה אחת בכיסם. לכן, הנושא של הסכם ממון אף הוא נהיה רלבנטי ואף מקובל והולך ונהיה שכיח בישראל של השנים האחרונות...
המשך קריאה
מהם היתרונות של הליך גישור גירושין? האם זה כדאי? למי מתאים גישור גירושין? כל מה שחשוב לדעת על גירושין בהסכמה באמצעות מגשר גירושין - ריכזנו עבורכם כאן על קצה המזלג. 
המשך קריאה
<< הדף הקודם 31-40 מתוך 48 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה