שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני משפחה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני משפחה
 

משמורת ילדים


David
 
 

לדעת לסנן את מה שחשוב

זכרו כי החוק פועל לטובת ילדיכם, וכי למרות המצב אליו נקלעתם, בסופו של דבר כל אחד רוצה שיהיה יותר טוב, גם אם ישנם ויכוחים ומריבות שמציתים דיונים מחדש. הקפידו לנהוג בבגרו ולסנן את המילים שלכם, כמו גם אמירות שיופנו כלפיכם ושלא יועילו בפתרון המצב. מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין מגשר, כזה הבקיא ביישוב סכסוכים, אך גם כזה שאתם מרגישים שביכולתכם לסמוך עליו וגם לקבל ממנו הנחיות למטלות שלא תמיד יהיה לכם נעים למלא.

לקצץ קצת מהעוגה

בעולם של ימינו, בו כל אחד רוצה את הטוב ביותר מכל העולמות, צריך לדעת להתמקד. הכוונה בכך היא להבין מה הכי חשוב לכם, מכיוון שאתם עומדים בפתחו של מצב שלא מאפשר לכם, לפחות כרגע, לקבל הכל מהכל, וזוהי נקודה חשובה מאד: זכרו כי בעצם חלוקת הרכוש וההחלטה על משמורת ילדים, אתם אינכם נדרשים לוותר על כל היקר שלכם – ואף אחד לא מצפה מכם לעשות זאת. אתם כן נדרשים לעשות ויתורים, אך למרחב התמרון שלכם בהחלט יש מקום, ואתם יכולים להשפיע על המצב.

ההשפעה האמיתית על המצב – בנקודת ההסתכלות שלכם

בנוסף למרחב התמרון שלכם, זכרו כי גם לנקודת ההסתכלות שלכם על המצב ישנה חשיבות מכרעת הן בהחלטות שיילקחו עכשיו, והן בחייכם וחיי ילדיכם בעתיד. כשאתם מחלקים משמורת ילדים, וכל שכן כשהם מגיעים אליכם הביתה במסגרתה, הקפידו לתת להם את מה שמגיע להם מהורים, ואל תתנו להם מתנות לחינם, כדי שלא ירגישו באפליה הפועלת לכיוון ההפוך. בכל פעם שאתם ניגשים לראות את ילדיכם במסגרת משמורת ילדים, חשבו על עצמכם כשהייתם קטנים, וכך תוכלו לדעת טוב יותר למה ילדיכם זקוקים: האם הם מקבלים את כל מה שאם קיבלתם? והאם לכם היה חסר משהו שתרצו להעניק להם?

התייעצו עם חברים ואנשי מקצוע

כדי לעבור את המשמורת בצורה הטובה ביותר, חשוב לא להסתפק רק ברשמים הפנימיים שלכם מעברכם, אלא גם להיעזר בחברים קרובים ובמי שרוצה בטובתכם ובטובת ילדיכם. מומלץ מאד להיעזר בשירותיו של פסיכולוג ילדים או לכל הפחות עובד סוציאלי, שייגעו להכווין אתכם בצורה טובה יותר להתנהלות נכונה בעת המשמורת.

מה חשוב לזכור כשמחליטים על משמורת ילדים?

זכרו כי משמורת ילדים נועדה בראש ובראשונה לדאוג לרווחתם, ולמרות שאין זה הפתרון האידיאלי עבורם במצב נייטרלי, זהו כן הפתרון הטוב ביותר עבורם במסגרת הנסיבות הקיימות. לכן, חשוב להבין גם את הצד הזה, ולא להתבייש לדמיין את הטוב ביותר עבור ילדיכם: עצם העובדה שהוריהם גרושים אינה משנה את חייהם מעכשיו מהקצה אל הקצה, והם יכולים להמשיך ולחלום על כל מה שחלמו בעבר, ותפקידכם הוא לסייע להם בהשגת אותם יעדים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה