שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני משפחה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני משפחה
 

סודיות בין הלקוח לעורך דין


tkidum

tkidum

 
 

 

סודיות בין הלקוח לעורך דין

החלטתם שאתם רוצים להתגרש? המצב חדש לכם ואתם זקוקים לאיש מקצוע שיעזור לכם? עו"ד גירושין יהיה איש הסוד שלכם, ויקל עליכם בתהליך הגירושין על מנת שיעבור בצורה רגועה ושהתוצאות יסבו לכם פנים. במידה וישנם דברים מסוימים שאינכם מעוניינים שאיש ידע, אין לכם סיבה לדאגה משום שישנו חיסיון בינכם ולבין עורך הדין שלכם. הוא מוכרח לשמור בסוד על פי החוק, כל דבר שאתם מספרים לו ואף אנשים המקורבים אליכם שסיפרו לו דבר מה בנוגע אליכם. עו"ד גירושין מוכרח לפעול לפי החיסיון, אך במידה והוא נחקר במסגרת בית המשפט, החיסון איננו תקף. כל עוד אתם הלקוחות שלו, גם העובדים צריכים לשמור על סודיות. זה האיש הסוד המובטח ביותר שיהיה לכם.

עוד גירושין פועל לפי ראות עינכם

במידה והבאתם לידי העורך דין שלכם, מידע ומסמכים מסוימים, ובין אם ישר להם קשר לתיק או לא, הוא מוכרח לשאול אתכם אם הוא יכול להשתמש בהם בבית המשפט. הוא איננו יכול להשתמש בהם במידה והחלטתם שלא, רק אם אתם מחליטים אחרת. עו"ד גירושין מבטיח לכם כנות מלאה, ויחסים פתוחים מבלי שתפחדו שמא יחשוף את הסודות הכמוסים ביותר שיש לכם, גם אם אינם קשורים לתיק. במידה והלקוח מתכנן לבצע עבירה פלילית בעתיד, ללא קשר לעבירה שביצעה בעבר, העורך דין יכול לשמש זאת נגדו והחיסיון מבוטל. גם אם ביצעתם עבירה פלילית בעבר, וזה בעצם התיק הנוכחי, אל דאגה שמא העורך דין ישתף את בית המשפט. עליכם לדעת חוקים אלו על מנת שלא יפגעו בכם בעתיד, ושמא יכולים לשמש נגדכם.

ייצוג של שני תיקים

במידה והעורך דין הינו מייצג שני אנשים בו זמנית בתיק מסוים, החיסיון איננו תקף, במילים אחרות העורך דין רשאי לספר מידע מסוים ללקוח השני, אך הדבר איננו תקף עבור גורם שלישי. עוד גירושין אשר צריך להעיד, עבור צד מסוים על הצד השני, הינו רשאי להעיד ללא החיסיון, אך במידה ומדובר על צד שלישי שמעוניין שיעיד החיסיון הינו תקף. עוד גירושין איננו יכול להקליט שיחה עם לקוח או עמית מסוים לעבודה. בחרו בקפידה את העו"ד משהו שהוא יהיה הקלף המנצח שלכם


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה