שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני משפחה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני משפחה
 

עו"ד משפחה ויתרונותיו הרבים בהליכים שונים


 
 

מצבים שונים בחיי משפחות רבות יכולים להצדיק שימוש בעורך דין משפחה. בין אם מדובר במצבים של אלימות בתוך כותלי הבית, איומים והטרדות בין בני משפחה שונים והתנהלות שאינה תקינה פיסית או נפשית. היחלצותו של עו"ד משפחה למצב יכולה ליצור שיפור מיידי ומשמעותי כאשר המקרה מגיע לכותלי בית המשפט. בחירה מוצלחת של עו"ד משפחה תיצור את ההבדל בין זריקה מיותרת של כספים אשר לא יביאו כל תועלת, וביצוע תהליך ארוך המסתיים במפח נפש, לבין שימוש באיש מקצועי ומדויק, אשר יבצע את התהליך באופן המיטבי ביותר ובסופו של עניין יביא ערך והקלה לכל הצדדים.

דוגמאות למקרים בהם ישנו צורך בעו"ד משפחה

מקרים רבים, כדוגמת הליכי גירושין, אלימות והטרדה בתוך המשפחה, התייחסות שאינה הולמת מבחינה פיסית או נפשית ואף פגיעת ההורה בילד יכולים להוות טריגרים למקרים בהם יהיה הכרח בהתערבות משפטית. החל מרגע ההתערבות המשפטית בתהליכי קבלת ההחלטות והכרעת התיק, ישנו צורך משמעותי בעו"ד משפחתי אשר יספק מענה לצרכי הגורמים השונים. העו"ד המשפחתיים מביאים איתם מנעד רחב של תחומי התנסות וידע רלוונטי אשר יתרמו רבות ליצירת תהליך אפקטיבי וממוקד.

תחומי ידיעתו של עו"ד משפחה אשר מזניקים את תוצאות התיק המשפטי

במצב בו העו"ד המשפחתי מגיע עם רקע ונסיון לרוונטי בתחום, ידע ספציפי כדוגמת החוקים הרלוונטיים למשמורת על הילדים, רזי המקצוע בכל הנוגע לדמי מזונות ולחלוקת הרכוש ואף התייחסות לתחומים רגשיים כגון צרכי הילדים לאורך התהליך (כך שהילדים לא יינזקו) יכולים להביא לידי הפיכת הקערה על פיה לאורך תקופת המשפט. בחירת עו"ד משפחה אשר תתבצע בקפידה ובכובד הראש הרלוונטי תוכל ליצור יתרונות חסרי שיעור עבור כלל המעורבים.

עו"ד משפחה – עלות תועלת מבחינה כלכלית

על אף העובדה כי הקצאת משאבים כלכליים לעו"ד משפחתי מקצועי ומנוסה, אשר מביא עמו את שכר הטרחה הראוי, עלולה להיראות כהכבדה כלכלית משמעותית בשלב בו הוצאות המעורבים בין כה אינן נוחות, יש לשקול מצב בו התיק יסתיים ללא ההכרעה הרצויה ובכל מקרה יגזול כספים רבים מבני המשפחה. השקעה בעו"ד משפחתי אשר בסופו של דבר ייצור את המצב הרצוי, תביא לידי טיוב המקרה עבור כלל המשתתפים.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה