שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני משפחה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני משפחה
 

עורך דין לגירושין


אופיר

ofir

 
 

 

עורך דין לגירושין

גירושין הינו הליך טעון רגשית וארוך, אשר עלול להיות מסועף ביותר, ולעיתים אף להגיע לפסים אישיים מכאיבים ביותר. בעת הליך זה חיוני ביותר להיעזר בסיוע משפטי מקצועי של עורך דין לגירושין. עורך דין לגירושין מכיר את הרקע המקצועי, התקדימים, החוקים, וכל הדרוש על-מנת להבטיח את עמדתכם בעת הדיון המשפטי וחתימת הסכם גירושין.

 

מהן הסיבות הנפוצות כיום לגירושין ?

הסטטיסטיקה לגבי זוגות המתגרשים בישראל מצביעה על עלייה חדה שהולכת וגדלה עם הזמן. עילות הגירושין הנפוצות היום מצד הגברים הינן מגוונות. בין סיבות אלו קיימות "עבירה על הדת היהודית", שמשמעה התנהגות בפריצות או באלימות כלפי הבעל, "עבירה על דת משה", שלפיה האישה מנסה במתכוון לגרום לבעל לעבור על איסורי התורה, כמו-כן לעיתים רבות גברים מבקשים גט בטענה שהאישה סובלת ממחלת נפש, או בעקבות מומים גופניים שגורמים לעקרות.

הסיבות הנפוצות לגירושין מצד הנשים כוללות את טיעון "הבעל המורד", זה שאיננו מקיים יחסי מין עם אשתו ללא סיבה מוצדקת. מעבר לכך, נשים נוטות לפנות לגירושין בעקבות עילה של אלימות בבית, בגידות חוזרות ונשנות, קיומם של מומים אשר מונעים את הפוריות של הבעל, או קיומה של מחלת נפש כלשהי אשר מכבידה על החיים עימו.

 

חלוקת רכוש בעת גירושין

אחת הסיבות העיקריות לפנייה לייעוץ משפטי אצל עורך דין לגירושין, הינה חלוקת הרכוש לאחר הגירושין. אם נחתם קודם בין הצדדים הסכם ממון, ההליך יהיה די פשוט ויעקוב אחר סעיפי ההסכם. אולם במידה ולא נחתם הסכם ממון, יש צורך בדיון בבית-המשפט על חלוקת הרכוש: במידה והזוג התחתן לאחר תוקף כניסת החוק ליחסי ממון בין בני זוג (1974), ובכל-זאת לא חתם על הסכם ממון, נערך איזון משאבים של כל אחד מהם.

הנה אם כן, המדובר בתחום מסובך ומורכב, אשר עלול להוביל פעמים רבות להפסדים גדולים של מי מהצדדים ולנזקים בלתי הפיכים. לפיכך, מומלץ לפנות לעורך דין לגירושין מקצועי ובעל ניסיון, אשר ידע לנווט את הספינה לכיוון הרצוי ולמזער את נזקיו של הלקוח ככל שניתן בעת הגירושין.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה