שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני משפחה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני משפחה
 

צוואה – לא הבטחה לעתיד ורוד


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

קיום של צוואה לא מבטיחה שום דבר.לא חסרים סיפורים על משפחות שנחשבו למושלמות, וברגע שהצוואה נחשפה הפכו מסוכסכות. אין ספק צוואות זה מקור למלחמות.אם ברצונכם לממש את הצוואה עליכם לפנות לרשם לענייני ירושה, רשם לענייני ירושה תפקידו  לדאוג לכם בכל הקשור לצו קיום צוואה. צו קיום צוואה זה הצהרה לגבי התוקף של הצוואה, כאשר מגישים בקשה לקבלת צו קיום צוואה, יש צורך לדאוג לחתימה של עורך דין 

צו קיום צוואה – היכן מגישים

צו קיום צוואה מגישים בלשכה של הרשם לענייני ירושה, חשוב להגיש את הבקשה בלשכה הקרובה למקום המגורים של הנפטר. 

צו קיום צוואה – כיצד מגישים

חשוב להגיש בצורה נכונה את הבקשה, כלומר צריך לדאוג שיהיו מסמכים חשובים כמו תעודת פטירה, וכמו כן הצוואה המקורית.לאנשים לא פשוט לאסוף את כל המסמכים, לכן כדאי להתייעץ עם עורך דין ,עורך דין לענייני צוואות יודע בדיוק כיצד לטפל בנושא.  

גיל מומלץ לערוך צוואה

כולנו מקווים להגיע לשיבה טובה, כיום בעקבות הטכנולוגיה אנשים זוכים לאיכות חיים טובה יותר, היום אנשים חיים חיים טובים ובריאים לאורך זמן רב.לפעמים קורים מקרים בהם אדם נפטר בגיל צעיר ,אין ספק מדובר באירוע לא פשוט עבור בני המשפחה,הרי בני המשפחה חשבו שאותו אדם יחיה לאורך שנים ארוכות וטובות,אבל בפועל אותו אדם לא החזיק מעמד ונפטר בגיל צעיר.בני המשפחה שבורים והמומים,אנשים צעירים לא ממש חושבים על היום בו הם יצטרכו לערוך צוואה, זה נראה להם רחוק,לא שייך לחיים שלהם.דעו  גם אם אתם אנשים צעירים כדאי לערוך צוואה, בייחוד אם אתם אנשי משפחה,חשוב מאד לדאוג לבני המשפחה שלכם,חשוב מאד לדאוג לעתיד שלכם, העתיד שלכם זה הדרך הבטוחה בה תדאגו למשפחה שלכם.חשבו במקרה ויהיה אסון,חשבו איזה הבדל יהיה אם תהיה צוואה מסודרת. אין ספק מסמך מסודר הכולל את כל הפרטים החשובים,יהווה הוכחה עבור בני המשפחה שאכן היה מישהו שדאג להם.הקדימו תרופה למכה,כתבו עוד היום צוואה, זה יסייע למשפחה שלכם,זה יבטיח את העתיד שלהם. רוצים לדאוג לבני המשפחה שלכם? ברור, דאגו למשפחה שלכם, הבטיחו להם שקט נפשי.   


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה