שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2149
מאמרים: 6998
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני עבודה
 
לאור העובדה כי תאונות עבודה גורמות לנזקים פיזיים ונפשיים כאחד, חשוב כי הנפגע יידע היטב מהן זכויותיו לאחר קרות תאונה... קרא עוד
המשך קריאה
מהן זכויות מעסיקים בזמני מבצעים צבאיים ובזמן מלחמה? האם מעסיקים צריכים לשלם פיצוי לעובדים? ואיך תשלום פיצויים קשור להסכמים קיבוציים? המצב הביטחוני בארץ וקיומם של מבצעים צבאיים רחבי היקף מעת לעת, גורמים להיעדרותם של אלפי אנשים ממקומות העבודה בגלל הנחיות ביטחוניות או מגורים בטווח האש, ומעלים סוגיות רבות בנושא זכויות מעסיקים. מצד אחד המעסיקים סופגים הפסדים בשל היעדרויות של עובדים, מצד שני זהו צו השעה ויש לקיים אותו. אם כן מהן זכויות מעסיקים בעתות משבר ביטחוני?
המשך קריאה
גם לעוזרות בית ישנם תנאים סוציאליים שחלים עליכם בתור מעסיקים. רצוי לוודא ולדעת מהם בטרם העסקת העוזרת על מנת להימנע הסתבכויות עם החוק או תביעות. 
המשך קריאה
יש מקרים שבהם כגון: תאונת דרכים, התקפה פיזית של אדם עלינו, כאשר אנחנו חשים שנעשה לנו עוול, כאשר מישהו עשק אותנו ועוד-  פנייה אל עורך דין  נזיקין היא טבעית ומתבקשת. במקרים אחרים אנחנו לא מקשרים את אמצעי הטיפול עם עורך דין. מקרה כזה הוא, לדוגמה, כאשר כלב נושך אותנו. אם וכאשר ננשכתם – לא עליכם- על ידי כלב שאינו משוטט, דעו כי קיים חוק אש ר על-פיו תוכלו לתבוע פיצויים מבעליו. על מנת להוכיח כי בעליו נהג ברשלנות ובהפקרות אתם עשויים להיזקק לשירותיו של עורך דין המתמצא בדיני נזיקין.
המשך קריאה
כל מי שעומד מול פיטורין או התפטרות ממקום העבודה צריך לדעת כיצד לבצע חישוב פיצויי פיטורין. אך כיצד מחשבים אותם ומה קורה אם שכר העובד אינו חודשי?
המשך קריאה
תאונת עבודה ופיצויי פיטורים – העובד נפצע במהלך העבודה ולא יכול היה להמשיך בתפקידו. בית המשפט קובע כי ההתפטרות נבעה מתאונת העבודה ופוסק לו פיצויי פיטורים!
המשך קריאה
מספר עורכי הדין לתאונות עבודה גודל מדי שנה אך האם כולם טובים. מה הם הקריטריונים לעורך דין טוב. האם זה היחס או התוצאות. את הרשלנות של המעסיק רצוי לפתור בבית המשפט. ועל ידי עורך דין לתאונות עבודה
המשך קריאה
אפשר למצוא לא מעט עורכי דין במדינת ישראל, והם עוסקים בדברים רבים; עריכת צוואות, ענייני עבודה, תביעות גירושין וטיפול בנפגעי רשלנות רפואית. שירותי משפט מתקשרים כמעט לכל התחומים בחיים שלנו, לפיכך בלתי נמנע שמתישהו תזדקקו לעורכת דין מנוסה.
המשך קריאה
אף אחד לא חולם להיקלע למצב הזה, ברם ישנם מקרים בהם כולנו חייבים למצוא עורכי דין טובים. הדבר עשוי להתרחש בגלל ענייני עיזבונות ועשוי להיות אפילו בשל רישום פטנט. בשביל מצבים מהסוג הזה עדיף שיהיה באיזור עורך דין!
המשך קריאה
  ניהול נכון של כל עסק ללא ספק מתבסס על היכולת לקבל החלטות נבונות. כדי לקבל את ההחלטות הנכונה מובן שיש צורך בכמה שיותר אינפורמציה בכל זמן נתון. אינפורמציה לא רק על החברה שלכם, אלא גם על המתמחרים. על המידע להיות אמין, זמין ורלוונטי – כאן נכנס מודיעין עסקי לתמונה.המודיעין העסקי עוזר לכם להכיר את המתחרים שלכם, את מיקומם בשוק, את היקף הפעילות שלהם, את המחירים אותם הם גובים, הלקוחות איתם הם עובדים, מצבם הפיננסי, השקעות ומכרזים, תכניות עסקיות וכו'. ככל שתכירו את המתחרים שלכם טוב יותר, כך יקל עליכם להישאר תמיד צעד אחד לפניהם.
המשך קריאה
1-10 מתוך 34 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה