שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני עבודה
 

קטגור- ביטוח תאונות אישיות


מיקי כץ

איש תוכן

 
 

ביטוח תאונות אישיות הכוונה היא לפוליסת הביטוח הפרטית שכל לקוח ולקוח חותם עליה מול חברת הביטוח שלו. כלומר , אדם ניגש לחברת ביטוח ויושב עם סוכן ביטוח רכב על הפוליסה ומתאים אותה ללקוח, לצרכיו האישיים, לנתונים האישיים שלו וכו'. הפוליסה שונה ממבוטח למבוטח ועל כן היא מכונה "ביטוח תאונות אישיות" , כי כל מקרה הוא לפרטו.

מה הכיסוי בביטוח תאונות אישיות?
הכיסוי הביטוחי במסגרת פוליסת ביטוח תאונות אישיות הוא רחב מאוד ומכסה כל נזק גופנים שנגרם למבוטח בארץ ומחוץ לארץ. כמובן שכל פוליסה היא בעלת סעיפים שונים וניואנסים שונים, על כן חשוב מאוד לבדוק את פרטי הפוליסה בעיון ודיוק רב על מנת למנוע בעיות עתידיות. גופים ציבוריים כמו בתי ספר מחויבים לבטח את תלמידיהם בביטוח תאונות אישיות בכדי להבטיח את בריאותו הפיזית של כל תלמיד, כמו כן גופי ספורט, תאונות עבודה, מועדוני צלילה ועוד חייבים בביטוח תאונות אישיות.

מה היא הכוונה ב"תאונות" בהגדרת ביטוח תאונות אישיות ?
ההגדרה עצמה של הפוליסה כוללת בתוכה את המילה "תאונה", השאלה העולה היא מה היא ההגדרה הרשמית של המילה תאונה? מה נחשב לתאונה ומה נשלל מהגדרה זו? התשובה היא שונה בין פוליסה אחת למשניה, אך אצל רוב החברות ההגדרה מתייחסת לאירוע לא צפוי שאינו קשור לנפגע עצמו וגרם לו נזק. כלומר, תאונה לא תחשב אם קרתה בעקבות לקות פיזית של המבוטח למשל, או אם התגלתה מחלה בקרב המבוטח שהתירה נזק פיזי גם היא לא תחשב לתאונה. תאונה מוגדרת כאירוע חיצוני בלבד ושלא קשור באופן רשמי לנפגע. אמנם, קיימות פוליסות ביטוח רכב שנותנות הרחבות ומכסות גם נושא של התפרצות מחלה , אך מדובר בסקציה אחרת של פוליסות ביטוח


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה