שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני עבודה
 

תאונות עבודה בחיפה -יש למי לפנות


זיוה
 
 

תאונות עבודה הן חלק מהחיים. לצערנו ולאסוננו הן בלתי נמנעות אף שהן אמורות להימנע. עובדה. על פי רוב הן תוצאה, מצערת ולא אחת אף טראגית, של העדר הקפדה על כללי בטיחות נדרשים או, חמור מכך, של זלזול בהם. כאשר תאונה מסתיימת במוות, חלילה, עלול להתברר שהיא נגרמה בגלל רשלנות פושעת.

תאונות עבודה בחיפה נגרמות במקומות עבודה שונים כגון במפעלים השונים במפרץ חיפה, בקריית הפלדה, בנמל, בשריפה ברכבת ועוד. תאונות עבודה נגרמות גם במשרדים, אף שהמשמעות הרווחת של תאונת עבודה היא פגיעה קשה ממכונה, נפילה מקומה גבוהה של פיגום (פגום?) בניין, של תאונת דרכים במהלך העבודה ועוד.

לנהוג בשיקול דעת

תאונות עבודה בחיפה מאפשרות לנפגעים לקבל טיפול רפואי באחדים מבתי החולים המצוינים המצויים בעיר כגוןף רמב"ם, רוטשילד והכרמל. בכל מקרה של פגיעה חשוב לתעד את זירת התאונה ואם ניתן – את הסיבה או הסיבות לה  (כגון תיבות ברזל גדולות המונחות על מדפים שאינם אמורים לשאת בעומסים גדולים). במידה שהמצב הרפואי מאפשר- חשוב לפנות במהירות האפשרית לעורך דין. להקדמת הפנייה יש טעם מעשי חשוב: בשל סערת הרגשות הטבעית, החששות, הפחדים והחרדות שעלולים להיגרם בגלל התאונה אתם עלולים לעשות שגיאות, לנהוג באון בלתי מושכל ובכף אף לגרום לעצמכם נזקים. עו"ד תאונות עבודה חיפה ינחה אתכם כיצד לנהוג בנסיבות הקיימות. (חשוב לדעת: מאחר ששכרו של עורך דין המייצג אתכם בנושא נזיקין אינו נקבע על פי השלב שבו פונים אליו אלא באחוזים, אין משמעותה של  פנייה מוקדמת משום הגדלת הסכום שתידרשו לשלם).

תאונות עבודה בחיפה אינן שונות מתאונות בכל מקום אחר, אבל כשם ש"בלונדון הייאוש יותר נוח", במידה שהתאונה שנגרמת היא תאונה קשה עם נפגעים – ניתן לפנותם בתוך זמן קצר לבתי החולים השונים בעיר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה