שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני רשלנות רפואית
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני רשלנות רפואית
 
רשלנות רפואית נקבעת במקרים בהם הוכח כי נעשה נזק עקב רשלנות של גורם בצוות הרפואי – רופא, אחות, רוקח ועוד.
המשך קריאה
המקרה המצער של אמיר פרישר גוטמן ז"ל המחיש כמה מסועף וכואב הוא נושא רשלנות רפואית כתוצאה מהליך רפואי או אבחון שגוי, במקרים בהם הצדק חייב לצאת לאור יש להגיש תביעה באמצעות עו"ד נזיקין על רשלנות רפואית.
המשך קריאה
תביעות רשלנות רפואית באות בעיקר על מנת לקבל פיצוי כספי לאחר שנגרם נזק בשל רשלנות רפואית  של הרופא המטפל... קרא עוד
המשך קריאה
רשלנות רפואית, ללא כל ספק, מהווה בעיה משמעותית בחברה כיום. על אף העובדה כי מרבית מקרי הרישול הרפואי נגרמים בתום לב ובשל טעות אנוש, אין להתעלם מהעובדה כי מקרים רבים של רשלנות רפואית היו יכולים להימנע על ידי רמה גבוהה יותר של תשומת לב, התייחסות לפרטים, הכנה מראש ו/או היכרות מעמיקה יותר עם החומר הדרוש והרלוונטי להליך הטיפולי.
המשך קריאה
רוב המטופלים שקיבלו שירותים רפואיים תוך סטייה מרמת הזהירות הסבירה אינם מכירים את ההבדלים בין הנושאים השונים. לפניכם סקירה קצרה של תביעות רשלנות רפואית בלידה.
המשך קריאה
החוק מחייב את הצוות הרפואי לבצע בדיקות שונות כאשר יולדת מגיעה לביה"ח ע"מ שיוכלו להתמודד עם התפתחות בלתי צפויה. מהי רשלנות רפואית בלידה?
המשך קריאה
חוות דעת רפואית היא הכרחית לתביעת רשלנות רפואית ומחירה משתנה בהתאם להיקף ולמורכבות הסיטואציה הרפואית. מה המחיר הראוי לחוות דעת רפואית?
המשך קריאה
תביעת רשלנות רפואית כדי שיהיה לה בסיס חזק ומוצק היא צריכה להתבסס על כמה וכמה עקרונות שהם: 
המשך קריאה
תחום הרשלנות הרפואית מורכב, ויש להבין כי לא כל נזק שנגרם במהלך טיפול רפואי נקבע כרשלנות. עורך דין רשלנות רפואית נדרש לשכנע את בית המשפט שהתרחשו הנסיבות הבאות: 1. הצוות הרפואי אכן התנהל באופן בלתי תקין. 2. התובע ניזוק. 3. ישנו קשר סיבתי בין התנהלותו הבלתי תקינה של הצוות לבין הנזק שנגרם לתובע. ישנה חשיבות רבה בבחירת עורך דין רשלנות רפואית מקצועי ובעל ניסיון בכדי להבטיח הכנה נכונה של כתב התביעה והגדלת הסיכוי לסיום המשפט בניצחון התביעה ובפסיקת פיצוי לתביעה.
המשך קריאה
עקרון הקטנת הנזק בנושא הרשלנות הרפואית קובע כי הניזוק נושא בנטל לנקוט בכל האמצעים הסבירים כדי להפחית את הנזק שנגרם לו כתוצאה מהטיפול הרפואי.
המשך קריאה
1-10 מתוך 31 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה