שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני רשלנות רפואית
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני רשלנות רפואית
 

ההיררכיה שקיימת אצל משרדי עורכי דין...


ola tasa

מחלון אחד הביטו שניים אחד ראה בוץ והשני-שמיים.

 
 

 

חשבתם פעם כיצד בנויים משרדי עורכי דין? ואני לא שואל איך נכנסים כמות גדולה כל כך של פלצנים באותו חדר, כי זה לא מעניין מצידי שיהרגו אחד את השני, אבל חשבו על כך, משרד עורכי דין שלום, כן יש לי בעיה אני צריך עורך דין, אוקי אני מעבירה אותך, איך היא יודעת למי, איך היא יודעת מי מעורכי הדין יעשה את העבודה הכי טוב?

ברור שהם מחולקים שם לקטגוריות ראשוניות כמו מי מתמחה ברשלנות רפואית ומי לא, מי מתעסק עם תביעות נזיקין ולמי אין מושג בתחום הזה, משרד עורך דין נורמלי אמור לקבל את עורכי דין חדשים למשרד לפי קטגוריות פנויות, אם אין להם עדיין עורך דין של תביעות נזיקין בארץ, אז הם מפרסמים דרוש עורך דין המתמחה בתביעות נזיקין, המשרדים הקטנים יותר מוציאים כזאת הודעה רק כאשר מגיע תיק שבהם לא רוצים להפסיד בגלל דברים טכניים, כי זה הרי ידוע, ואני ממש מקווה שאני לא מחדש לכם כלום, שהרי ידוע כי הרבה מאד ממשרדי עורכי דין מוכנים להמשיך בעבודה המעצבנת של עורכות דין רק כי הם חולמים על פירסום.. על להיות סופסוף חלק ממשפט היסטורי,

איך אבא שלי אומר? לרבין היה מזל ובזמנו היו הרבה ניסים לעם ישראל לבני גנץ שעולה עכשיו על כיסא הרמטכ"לות הולכת להיות כניראה תקופה קשה..אבל זה לא מפחיד אותו, השאלה אם יהיה  לו את המזל של רבין או שהוא יצא בסופה של קדנציה אבל וחפוי ראש כמו דן חלוץ... מה לעשות כולם רוצים לזכות להיות חרוטים על דיגלי ההיסטוריה, וגם עורכי דין.

ישנם תחומים שההתמחות בהם היא קריטית, כמו לדוגמא תאונות עבודה, הרבה אנשים לא יודעים שתאונות עבודה אלא גם תאונות שקוראות בדרך לעבודה, בתנאי כמובן שאנחנו יכולים להוכיח שהיינו בדרך לעבודה.. ועוד חוקים רבים ולא הרבה יודעים את זה, ועל כן כל משרד עורך דין, חייב להחזיק איש מיקצוע מיוחד. גם ברשלנות רפואית הידע הוא אפסי בדרך כלל, כי כדי להיות עורך דין שמתמחה בתחום רשלנות רפואית צריכים להבין גם ברפואה והרבה עורכי דין לא מוכנים לעשות את ההשקעה הזאת ולהתמחות, ועל כן זהו תחום נוסף שכל משרד עורכי דין מחזיק בו מומחה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 4 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

יוסי אלקיי אומר :
וואו   29/11/2012


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה