שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני רשלנות רפואית
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני רשלנות רפואית
 

עו"ד רשלנות רפואית בחיפה- עין תחת עין, שן תחת שן


לין
 
 

מספיק להסתובב חצי שעה בחדר המיון של אחד מבתי החולים בישראל, די לעבור, במקרה ובאופן ספונטני לחלוטין, באחת ממרפאות קופות החולים הפזורות בערים, בשכונות וברחובות ובוודאי שכדאי לתת למחאות של הסטאז'רים, הרופאים והאחיות לסבר את אוזננו על מנת להבין את מצב הרפואה הציבורית בישראל של שנת 2012.

העלייה בכמות החולים המגיעה, מדי יום ומדי דקה, לחדרי המיון, האלימות, השימוש באלכוהול ובסמים, התשישות המנטאלית ועוד, כל אלו יוצרים מצבים של לחץ עצום על הצוות הרפואי וייתכן מאוד, שדווקא אתם או יקיריכם, תהיו אלו שייקלעו למצב של טיפול לא אחראי, לא נכון או מסכן חיים, ובמילים אחרות, תיתקלו במצב של רשלנות רפואית קלה כחמורה. עו"ד רשלנות רפואית בחיפה מתמחה ופועל רק על מנת למצות את הדין ואת הזכויות המגיעות למי שנפגע מטיפול רפואי לא נאות ולא מוקפד. מבלי להטיל את האשם על איש מהצוות הרפואי, העושה ימים כלילות בהצלת חיים ובהבראת חולים, עדיין זקוק מי שנפגע מטיפול שגרם לו להתדרדרות במצב הפיזי, לנכות או ללקות כלשהי המשפיעה על מהלך חייו התקין לסיוע ולעו"ד רשלנות רפואית בחיפה שיוכל לפעול למימוש זכויותיו ולהשגת מקסימום הסעדים והזכויות המגיעות לו על פי חוק ועל פי כל דין.

רבים סבורים כי עורכי הדין הם תאבי בצע, רעי לב או אטומים לכל פן רגשי והומאני, אך אין כמו עו"ד רשלנות רפואית בחיפה הרואה, וחווה, יום יום במו עיניו, אנשים הזקוקים לעזרה מיידית, מהירה וממוקדת, אנשים שחייהם הסתבכו סתם כך, כי תרופה מסוימת לא ניתנה בזמן או במינון הנכון, וכדי להיות אנושי, כדי להבין את הסבל וכדי לפעול, במלוא יכולותיו המקצועיות לצמצומם ולמיגורם. רשלנות רפואית היא רשלנות, ולא משנה באיזו מכבסת מילים ישתמשו, ועל רשלנות צריך לשלם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה