שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני רשלנות רפואית
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני רשלנות רפואית
 

עורך דין רשלנות רפואית למינון תרופות מוטעה


אבי ביטון
 
 

 

אנחנו מאוד רגילים לשמוע על מקרים של רשלנות רפואית בעיקר כאשר מדובר על משהו טרגי מאוד, כמו לדוגמא רשלנות רפואית מצד הרופא המטפל אשר בסופו של דבר הביא למותו של המטופל. אך האם כל המקרים של רשלנות רפואית הם כל כך דרמטיים? מובן שהתשובה היא לא. מידי שנה מוגשות הרבה מאוד תביעות בגין רשלנות רפואית, ורובו הגדול של התביעות מתייחס דווקא למקרים שבהם התוצאה של הרשלנות היא איננה כל כך טרגית, אך בכל זאת, המטופל סבור כי הרופא נהג בו ברשלנות שגרמה לו לפגיעות כאלה ואחרות. כל מקרה של רשלנות רפואית יעבור דרך עורך דין מקצועי בתחום, הלו הוא עורך דין רשלנות רפואית.

רשלנות רפואית במימוני התרופות

דוגמא נפלאה לרשלנות רפואית שלא תמיד מביאה לתוצאות גרועות מאוד, אך היא מסוכנת, היא הרשלנות הרפואית בתחום של מתן תרופות. הרבה מאוד פעמים מגיעים אל עורך דין רשלנות רפואית מקרים שבהם הלקוח מתלונן על כך שהרופא נתן לו מרשם המכיל הרבה יותר מידי מהתרופה הדרושה לו. הרופא מצידו, הרבה פעמים, יכול היה לרשום את התרופה בכמות כזאת כיוון שנהג ברשלנות ולא שם לב. הבעיה היא, כי אומנם הרופא הוא בן אדם, ולכן טבעי שמידי פעם ינהג ברשלנות, אך מהצד השני מדובר על חיי אדם שיכולים להיפגע מאוד. תפקידו שלעורך דין רשלנות רפואית, כמו תפקידו של כל עורך דין, הוא לייצג את הלקוח שלו שסבל מרשלנות רפואית כזאת או אחרת ולהשיג עבורו את מירב הפיצויים המגיעים לו.

מהלך הדברים

על האדם שנפגע לגשת אל עורך דין רשלנות רפואית ולהביא לידו את כל המסמכים שיש ברשותו, עורך דין רשלנות רפואית יאסוף את כל החומר אליו, יקרא אותו ויתעמק בו, ומיד יעביר אותו לרופא שהוא מומחה בתחום המדובר. במידה והרופא המומחה מוצא לנכון כי אכן מדובר ברשלנות רפואית ברמה כזו או אחרת, יכתוב הרופא המומחה את חוות דעתו המקצועית ויחזיר אל עורך הדין את החומר. בשלב זה יוכל עורך הדין להכין את תיק התביעה כולו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה