שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני רשלנות רפואית
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני רשלנות רפואית
 

עורך דין רשלנות רפואית למקרים של תביעת רשלנות רפואית


אבי ביטון
 
 

 

אם אתם סבורים שקיבלתם טיפול רפואי רשלני, שיכול לבוא לידי ביטוי בשורה ארוכה של מקרים והתנהגוית אתם יכולים להגיש תביעת רשלנות רפואית לבית המשפט ולקבל פיצויים. פיצויים יכולים להתקבל בגין כאב, סבל ופגיעה באיכות החיים. כמו כן, פיצויים יכולים לשלם חשבונות רפואיים שנגרמו עקב הרשלנות הרפואית.

לצורך הגשת התביעה לבית המשפט אתם צריכים לשכור עורך דין וכמובן שלא תשכרו עורך דין אשר מתמחה בדיני חוזים, עורך דין המתמחה בקניין רוחני או בכל תחום התמחות אחר שאינו רלוונטי לנושא התביעה, אלא אתם צריכים לחפש עורך דין אשר מתמחה בתביעות של רשלנות רפואית ויוכל לייצג אתכם בצורה מצויינת.

 

תפקידו של עורך דין רשלנות רפואית

הדבר הראשון שעושה עורך דין אשר מתמחה ברשלנות רפואית הוא לפגוש את הלקוח לפגישת ייעוץ. בפגישה זו עורך הדין צריך לשמוע את הסיפור של הלקוח שלו ולאחר מכן לנסות לבחון את המקרה לעומק ככל האפשר. הפגישה ובחינת המקרה מאפשרים לעורך הדין לדעת ולהחליט האם אכן בוצעה רשלנות רפואית.

אם עורך הדין סבור שבוצעה רשלנות רפואית במקרה הוא יכול להחליט האם שווה ונכון להגיש תביעה לבית המשפט. חשוב מאוד לבדוק האם יש לו מספיק ראיות ודרך לבסס את התביעה שלו בבית המשפט. אם הוא סבור כי לא בוצעה רשלנות רפואית או שהמקרה בעייתי מאוד הוא יכול לייעץ ללקוח שלו שלא לתבוע במקרה.

חובת ההוכחה חלה על עורך הדין התובע וזוהי משימה לא פשוטה כלל. הוא צריך להוכיח שהייתה התרשלות רפואית מצד הגורם המטפל או הגורמים הרפואיים המטפלים וכי הנזקים אשר נגרמו אצל הלקוח שלו אכן נגרמו כתוצאה מהתרשלות רפואית. לא פעם חובת ההוכחה המוטלת על הצד התובע היא סבוכה וכלל לא פשוטה.

 

את מי תובע עורך דין רשלנות רפואית?

עורך דין רשלנות רפואית יכול לתבוע כל גורם או איש מקצוע אשר עליו מוטלת האחריות לרשלנות הרפואית. למשל, הוא יכול לתבוע את קופות החולים, את בית החולים, את בית היולדות, את האחיות, את הרופאים, את הפרמדיקים וכן הלאה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה