שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני תעבורה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני תעבורה
 

בלש פרטי – לא סרט אלא מציאות


להב מעודה

להב חקירות ושירותי מידע - חוקר פרטי התמחה ב: מעקבים, חקירות כלליות ומודיעין עסקי.

 
 

 

אנחנו לרוב מכירים אותם מסרטי ריגול ובילוש, לעיתים אנו אף מייחסים להם תכונות הרואיות ועל אנושיות, אך בלש פרטי הוא אדם רגיל בדומה לכל אחד מאיתנו אבל עם יכולות , דרכי חשיבה, אינטואיציות,  ריכוז ואפילו רגישויות שלא כולנו התברכנו בהם, ולכן לא כל אחד יכול לעבוד בעבודת הבילוש. רבים מהחוקרים הפרטיים הם חוקרי משטרה לשעבר או יוצאי יחידות ביון ממשלתיות.

אי אפשר להיות בלש פרטי ללא אורך רוח וסבלנות

אכן, אורך רוח וסבלנות הן תכונות שאינן מזיקות לאף אחד, אך חוקר פרטי זקוק להם במיוחד לצורך חקירות פרטיות, מעקבים, חקירות כלכליות, מודיעין עסקי, בגידות בחיי נישואין וכל שאר תחומי החקירות המורכבות בהן הוא עוסק. לעיתים, אותם אנשים אחריהם עוקב בלש פרטי, חושדים שאכן מישהו עוקב אחריהם ולכן מתנהלים בצורה מתוחכמת יותר על מנת לסבך עוד  את  החקירה ועל מנת לסכל את עבודת הבילוש. חוקר פרטי טוב, ידע לזהות זאת ולהתמודד עם המציאות בשטח. בלש פרטי חייב להיות סבלני, לעיתים החקירות אורכות זמן ממושך ואסור להרים ידיים. לפעמים הוא נאלץ לשבת שעות מרובות מבלי לצאת מהרכב אפילו לשנייה על מנת להשיג תמונה מרשיעה, ולכן, הרבה מאוד בלשים עובדים בזוגות ומשתמשים בשני רכבים. בלש פרטי נדרש גם ליכולות משחק לא מבוטלות, לעיתים הוא צריך להתחזות למישהו אחר ומבלי להסגיר את עצמו. בסופו של דבר, הדבקות במשימה, משתלמת ואף יכולה לקצר את משך החקירה.

בלש פרטי ובתי המשפט

בלש פרטי עובד עם המשטרה, עם עורכי דין ובקיא בהליכים משפטיים. את רישיון העבודה שלו הוא קיבל ממשרד המשפטים ולכן הוא גם מלווה את הלקוחות בכל הקשור לבתי משפט. בתי משפט אינם פועלים דווקא על פי אמות הצדק, שכן אז הם היו נקראים " היכל צדק ", אך בתי המשפט, על מנת לשפוט או לקצוב את עונשו של אדם זקוקים לממצאים בשטח והוכחות חותכות, ואת אלה  תקבלו מהבלש הפרטי ולכן ערכו כה רב, הוא בהחלט יכול  להשפיע על גורלכם.

מה עושים במקרה של חשד בבן הזוג ?

תחום הבגידות הוא תחום בו עוסק כמעט כל בלש פרטי, זהו תחום נפוץ למדיי. אם אתם מחפשים בלש פרטי טוב, מנוסה ומיומן בתחום הבגידות, כדאי להיכנס לאינטרנט, לרשום בגוגל – חוקר פרטי בגידות, ואז לנסות לאתר חוקר טוב ובעל שם הנמצא בסמוך למקום מגוריכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה