שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני תעבורה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני תעבורה
 

לפני ייעוץ עם עורך דין תעבורה -עבירות תנועה שכיחות


mili

לומד להיות עורך דין תעבורה

בינתיים עובד כמוכר ציוד הקפי ו מדפסות

כותב מאמרים כדי שתהיה ירושה לנכדי ולילדיי

 
 

 

בין אם אתה נהג זהיר ומיומן, ובין אם אתה נהג צעיר שלא מזמן זכה לקבל את רישיון הנהיגה שלו ועדיין משנן את תמרורי האזהרה בעקבות מבחן התאוריה שלא מזמן צלחת, הרי שהסיכוי כי במהלך חייך תהיה מעורב או מואשם בביצוע עבירת תנועה כלשהי על הכביש, הינו מעל לכל ספק. לעומת זאת, הסבירות שתזדקק לייצוג משפטי על ידי עורך דין תעבורה באחד הימים עשוי להיות פחות הכרחי, אם תקרא את המאמר הבא ותהיה מודע קצת יותר לענישה והאכיפה של עבירות התנועה השכיחות ביותר בארצנו הקטנטונת. לקרוא ולנהוג בזהירות.

עבירת התנועה הכי שכיחה בארץ, ואולי גם הגורם מספר אחת ל תאונת דרכים בכבישים, היא נהיגה ב מהירות מופרזת . דהיינו כל נהיגה שהינה מעל לנקבע בחוק. ההנחה המשפטית או המשטרתית היא, שמהירות הנסיעה  במקום מסוים אינה בגדר המלצה, למרות שמרבית מנהגי ישראל עשויים לחשוב כך, כי אם בגדר חובה, ונקבעה תוך התחשבות בתנאי הדרך, עירונית או בין עירונית, סלולה כהלכה, מיקום מגורים וסכנה להולכי הרגל וכיוצא בזה. אמנם לא כל נהיגה במהירות מופרזת מהווה סיכון בטיחותי ועשויה להוביל לתאונת דרכים, אך חשוב להקפיד על כללי הבטיחות ולשמור על מרחק וכמובן, לזכור שציות לתמרורי אזהרה הכרחי בכל מקרה.

עבירת תנועה נפוצה מאוד, במיוחד בקרב נהגים צעירים נובעת מנהיגה ב שכרות שכמובן ההשלכות של נהיגה במצב מעין זה היא נהיגה במהירות מופרזת וכאמור, גרימה לתאונת דרכים, בעקבות חשיבה לא צלולה וחוסר שיקול דעת של הנהג.

באם ביצעת ונפתח נגדך תיק בגין ביצוע עבירת נהיגה כזו או אחרת מומלץ להיוועץ עם עורך דין תעבורה ואף לשכור את שירותיו במידת הצורך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה