שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני תעבורה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני תעבורה
 
ישראל היא מדינה בה יש לא מעט תאונות דרכים, תאונות דרכים קלות או קשות. יש תאונות שנגרמות בגלל הגורם האנושי, תאונות של חוסר תשומת לב, נהיגה בשכרות, עייפות, נהיגה עבריינית וסיבות אנושיות אחרות ויש תאונות דרכים שנגרמות בגלל הגורם התשתיתי, כבישים שלא סלולים כמו שצריך, תמרורים לא ברורים ואחרים וכמובן הגורם הטכני של רכב שאיבד בלמים או כל בעיה טכנית אחרת. כל הגורמים הללו מתקבצים לכמה סוגי תאונות בפן הביטוחי:
המשך קריאה
מהן ההשלכות על נהיגה בשכרות ?   מה גורמת נהיגה בשכרות מעבר להרשעה בדין ?  כיצד מבצעים בדיקת של נהיגה בשכרות ? בשלב זה, הקצין עשוי לשאול יותר מאחד הנהגים המעורבים אם נמצאים במצב שכרות, לראות אם ישנם פחיות בירה או ראיות אחרות גלויות לעין היכולות ללמדנו סיפור אחר מעבר להכחשת הנהגים שלא שתו, או להסתכל על עייני הנהגים בלחפש סימנים מחשידים. כגון, התרחבות האישון ועוד היכולות אף ללמד על שכרות או סמים. במקרה ובחקירה קצין יעלה על החשד ולו הקל שבקלים להסיק כי הנהג נהג תחת השפעת אלכוהול או סמים, לעתים קרובות על בסיס תוצאות של מבחןBACבדיקת מאפיינים , אז הקצין  יורה על מעצרו - מעצר על נהיגה בשכרות.  
המשך קריאה
  המכון הרפואי לבטיחות בדרכים או בקיצור המרב"ד, הינו גוף השייך למשרד הבריאות, ומשתמש כרופא של משרד הרישוי לבחינת כושר נהיגה של נהגים.  מי מגיע למכון הרפואי לבטיחות בדרכים   למכון הרפואי לבטיחות בדרכים יכולים להגיע נהגים אשר הורשעו בעבירות סמים, מבקשי רישיון לרכב ציבורי או משא כבד, נהגים אשר הורשעו בנהיגה בשכרות ועד.... מה בודק המכון הרפואי לבטיחות בדרכים?   המכון הרפואי לבטיחות בדרכים בודק כשירות נהגים הן מבחינה אישיותית ופסיכאטרית והן מבחינה רפואית. כך למשל אדם אשר הורשעה בנהיגה בשכרות ונפסל מעל שנה או שהוא נהג חדש, יתכן וישלח למרב"ד, ש
המשך קריאה
הפניית נהגים ואזרחים לשירותי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים מתבצעת על ידי מספר גופים המוסמכים לכך, לרבות, משרד הרישוי, משטרת ישראל, בתי הדין לתעבורה, המוסד לביטוח לאומי, משרד הביטחון ורופאים מומחים או רופאי משפחה המוצאים זאת לנכון. 
המשך קריאה
רשויות האכיפה והגבייה הטילו על רישיון הנהיגה שלכם הגבלה המונעת מכם לחדש את רישיון הנהיגה? מחפשים אחר פתרון מהיר, יעיל ומקצועי להתמודדות עם חובות כספיים בתיקי הוצאה לפועל בגינם אתם עתידים להיות מוטלים עליכם הגבלות כאלו ואחרות? זה הזמן לדעת הכול על שירותיו של עורך דין העוסק ומתמחה בדיני הוצאה לפועל.  
המשך קריאה
מזה הליך פשיטת רגל?   פשיטת רגל הנו הליך שבו החייב אינו יכול לשלם את חובו ומבקש חדלון פרעון.  קיימים יתרונות רבים בפשיטת רגל הן עבור החייב והן עבור נושיו. קודם כל החייב יכול לישון בשקט בלילה ומבלי לפחד מצו מעצר או עיקולים נוספים. אחת המטרות בהליך פשיטת רגל הינה להתחיל חדשים כאת הישנים הוא הרס ובית המשפט מאמין שלכל בן אדם מגיאה הזדמנות נוספת.  
המשך קריאה
תאונות יכולות לקרות בכל מצב, בכל אפשרות בכל מקום, רבים מהתאונות מתבצעות על ידי אופנועים שקשה להבחין בהם בשעת נסיעה גדושה ומתסכלת. בכל מקרה של תאונה כדאי בשנייה שקורה להתקשר לעורך דין תעבורה להתייעץ איתו מה לעשות איך לדבר ולהגיב בשעת מעשה דבר היכול לחסוך המון בעתיד. 
המשך קריאה
  כשהיינו קטנים, כולנו חלמנו לעבוד במקצועות שונים לחלוטין מאלה שאנחנו עוסקים בהם כיום. חלמנו להיות כבאי, וטרינר, רופא וכו'.. חלק מאיתנו אפילו חלם להיות חוקרים. כמובן שחלק מאיתנו הגשים את חלומם, ונהיה לחוקר מורשה בישראל. אז איך בעצם אפשר להיות חוקר? ראשית, כל חוקר מתעסק באזור מסוים. נניח שאני גר בבאר שבע, אני אהיה תחת הקטגוריה של חוקר פרטי בדרום. מה המשך הדרך? בבקשה:
המשך קריאה
להגדרתה ולסיווגה של תאונת דרכים כתאונת עבודה עשויה להיות השפעה מרחיקת לכת על חיי המעורבים בה. במקרה שאתם מעורבים בתאונה כזאת, בדרככם אל העבודה או ממנה, לשירותכם עורך דין תאונות עבודה. חשיבות הפנייה אל עורך דין המתמחה בדיני עבודה נובעת מההכרח לקבל ייעוץ וייצוג משפטי בערכאות השונות שבהן עשויה להידון התביעה שלכם להכרתכם כנפגעי תאונת עבודה.
המשך קריאה
המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הינו  גוף המאשר לאחר תום תקופת פסילה או שלילת רישיון, האם הנהג כשיר לחזור ולנהוג ברכב ובסוג הרכב המופיע ברישיון הנהיגה. במידה וישנם סייגים לגבי ממצאי המכון הרפואי ניתן להגיש ערער אל וועדת ערר בתל השומר.
המשך קריאה
1-10 מתוך 39 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה