שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני תעבורה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני תעבורה
 

עורך דין ביטול שלילת רישיון נהיגה


yehuda
 
 

רשויות האכיפה והגבייה הטילו על רישיון הנהיגה שלכם הגבלה המונעת מכם לחדש את רישיון הנהיגה? מחפשים אחר פתרון מהיר, יעיל ומקצועי להתמודדות עם חובות כספיים בתיקי הוצאה לפועל בגינם אתם עתידים להיות מוטלים עליכם הגבלות כאלו ואחרות? זה הזמן לדעת הכול על שירותיו של עורך דין העוסק ומתמחה בדיני הוצאה לפועל.

עורך דין הוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל הינו עורך דין מוסמך, מקצועי ומנוסה המתמחה בדיני הוצאה לפועל כפי שהם מעוגנים בחוק ההוצאה לפועל (התשכ"ז 1967) ובתיקוני החוק לאורך השנים. עורך דין הוצאה לפועל מאפשר לכל אחד ואחת מהחייבים שביניכם שכנגדם עומד תיק הוצעה לפועל בגין חוב כספי, ליהנות ממגוון שירותים משפטיים הכוללים בין היתר:

· ביטול ו/או עיכוב הליכים משפטיים כנגדכם

· ביטולי ו/או עיכוב הליכים מבצעיים המיושמים על ידי לשכות ההוצאה לפועל וכוללים בין היתר: הטלת הגבלות על רישיון הנהיגה, הטלת הגבלות בכל הנוגע ליציאה מן הארץ, הטלת עיקולי מטלטלין ומקרקעין, הטלת עיקולי צד שלישי, הטלת עיקולים על נכסים רשומים, צווי מאסר ועוד.

· מתן שירותי ייעוץ משפטי בכל הנוגע להגשת בקשות לרשם ההוצאה לפועל, לרבות, בקשות התנגדות לביצוע שטר חוב, הגשת בקשה להסרת הגבלות על רישיון הנהיגה, הגשת בקשות לאיחוד תיקים, הגשת בקשות להכרזה עליכם כחייב מוגבל באמצעים, הגשת בקשות להליכי פשיטת לרגל ועוד.

· ניהול משאים ומתנים אל מול הנושים במטרה לקדם הליכי הסדר חוב מולם

מה עושים במקרים בהם לשכות ההוצאה לפועל הטילו הגבלה על רישיון הנהיגה שלי?

שירותיו המקצועיים של עורך דין המתמחה בדיני הוצאה לפועל, מאפשרים לכם להגן על מלוא הזכויות העומדות לרשותכם כחייבים בתיקי הוצאה לפועל. עורך דין ביטול שלילת רישיון נהיגה המתמחה בדיני הוצאה לפועל, מודע היטב למכלול התנאים הנדרשים להטלת ההגבלה על רישיון הנהיגה ולתקנות הקבועות בחוק המאפשרות לכם להגיש בקשה להסרת ההגבלה.

פנייה מוקדמת ככל הניתן לקבלת שירות משפטי על ידי עורך דין ביטול שלילת רישיון נהיגה, תאפשר גם לכם להסיר את המגבלה בהתאם לתקנות החוק ולמצוא את הדרכים החוקתיות באמצעותם תוכלו להשיב את חובכם לנושים ולסגור את תיקי ההוצאה לפועל העומדים כנגדכם.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה