שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני תעבורה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני תעבורה
 

על המכון הרפואי לבטיחות בדרכים


נהיגה בשכר
 
 

 

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הינו  גוף המאשר לאחר תום תקופת פסילה או שלילת רישיון, האם הנהג כשיר לחזור ולנהוג ברכב ובסוג הרכב המופיע ברישיון הנהיגה. במידה וישנם סייגים לגבי ממצאי המכון הרפואי ניתן להגיש ערער אל וועדת ערר בתל השומר. לעיתים המכון אינו מאשר כשירות לנהג ולעלות על כלי רכב מאי אילו נתונים אשר בוחן. נהג החושב כי נעשה לו אבחון לקוי או שלא בצדק, יפנה אל עורך דין תעבורה אשר ילווה, יתמוך ויעניק את כל המידע, חוקים, דרכי פעולה והגשת בקשה לוועדת ערר. ללא ליווי צמוד ואיכותי יכול הערר להידחות ואז יקרה מצב בו כבר יהיה קשה יותר לערער על החלטת וועדת הערר. 
 
המכון הרפואי לבטיחות בדרכים
 
המכון עורך ובודק על פי בדיקות רפואיות את כשירותו של הנהג לרשות הרישוי. מאפשרים לבעלי נכויות או מוגבלויות להתנהל בצורה עצמאית בעזרת התאמת כלים ואביזרים היכולים לסייע להם לשנע עצמם בנהיגה עצמאית, ללא תלות בגורמים אנושיים אחרים. ישנם ארגונים תעסוקתיים המבקשים את התאמת העובד לנהיגה על סוגי רכב שונים – המכון רשאי לקובע האם הנהג אכן כשיר לבצע את העבודה.
 
ערעור על החלטות המכון הרפואי לבטיחות בדרכים
 
על מנת לערער על החלטה כלשהי מצד המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, יש לפנות לסמכות בוועדת ערר בתל השומר. הוועדה בוחנת את טיעוני הנהג כנגד החלטת המכון ויכולה או לבטל או לתמוך בהחלטות המכון. הזמן המוקצב לערעור הינו 30 יום מרגע שקיבל את התשובה מרשות הרישוי לגבי אי כשירותו או כשירותו בנדון. 
יש לצרף חוות דעת מרופאים מומחים בתחום היכולים לסתור את החלטות המכון. בנוסף יש לצרף מכתב מנמק להגשה לוועדת ערר. 
 
עבודת עורך דין תעבורה
 
על מנת להבטיח כי טיעוניכם כנגד המכון ינוסחו כהלכה, עם תמיכה חוקית, בתיאום מול מסמכים וממצאים רפואיים מרופאים חיצוניים למכון, המעידים על כשירותכם לחזור ולנהוג, חשוב לעשות זאת תחת פיקוח עורך דין תעבורה המכיר ויודע כיצד יש לבחון מקרים כאלה, ולתת מענה מהיר, צודק, איכותי, מקצועי והכי חשוב אמין ללקוח. 
היות ואיבוד רישיון נהיגה או כשירות לעסוק בנהיגה כדרך פרנסה יכולה להוות מכה חזקה לאורח חיים, יש לעשות כל מאמץ על מנת לקבל את כשירותיכם בחזרה – וזאת דרך עזרה מקצועית מעורך דין תעבורה מוסמך. 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה