שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני תעבורה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני תעבורה
 

עשיתי טעות - אני צריך עורך דין!


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

על טעויות משלמים

מיותר לציין, כי כל מי שפגע באדם אחר במהלך תאונה יגרור את האשמה אתו למשך פרק זמן ארוך. לא תמיד הצד הפוגע הוא האשם, ישנם מקרים רבים בהם התאונה מגרמה עקב תנאי דרך לקויים. אולם פעמים רבות האירוע נגרם עקב רשלנות של הנהג הפוגע כגון נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת, חוסר מתן תשומת לב לכביש, דיבור בטלפון הנייד, ועוד. מקרים אלה גורמים ישירות לאשמתו של הנהג הפוגע, וישנם מקרים בהם מוגשת נגדו תביעה בגין רשלנות, בין אם על ידי המדינה והמשטרה או תביעה אזרחית על ידי הצד הפגוע.

לאחר ביצוע רשלנות מסוג זה, כדאי מאוד לקחת עורך דין תעבורהאשר יעזור לכם להכין את הטיעון שלכם בצורה המשכנעת ביותר. בין אם אתם אשמים ובין אם לא, עורך דין כזה יכול לעזור לכם לקבל את העונש המינימאלי ולהמשיך בחייכם.

מקרים בהם נגרם נזק משמעותי לבריאותו של אדם אחר הם מורכבים בהרבה, ובמקרים כאלה הצד הפוגע לעיתים נפגע אף הוא. עורך דין תעבורה טוב יכול לשכנע את השופט כי העברה נגרמה לא באשמתו הישירה של הנהג, ולאלץ את המדינה או את משרד התחבורה לשלם על הנזק במקום הגורם הפרטי. כאשר מדובר על תביעה אזרחית על סכומי כסף גדולים, עורך דין תעבורה יכול להביא את שני הצדדים להסכם אשר יהיו מקובל עליהם ויביא לסגירת התיק בצורה ההולמת ביותר.

 

רשלנות בנהיגה

הדבר החשוב ביותר כאשר עולים על ההגה הוא להקדיש את כל תשומת הלב לנהיגה. כל פרט קטן, כל סטייה משימת העיניים על הכביש, יכולה לגרום לתאונה. העניין מתרחש תוך שניות אך הנזק שהוא משאיר אחריו הוא רב ונמשך שנים רבות. מספיקה שניה אחת של חוסר תשומת לב כדי לגרום נזק גדול שאי אפשר לתקן, או שהתיקון שלו נמשך זמן ארוך מאוד ומקשה על התפקוד של כל המעורבים בכך. תאונות דרכים הם עסק קטלני, ומה שצריך לעשות על מנת להפחית על למינימום את הסיכוי לכך הוא לוודא כי אתם עושים את שלכם, ונותנים את כולכם לנהיגה. יש כל כך הרבה גורמים שלא תלויים בנהגים, שאת מה שכן תלוי כדאי מאוד לבצע. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה