שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני תעבורה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני תעבורה
 

פסק דין לגבי נהג בשכרות


עורכת
המשתמש טרם עידכן את החתימה שלו.
 
 

 

לפני כשלושה חודשים התקיים משפטו של רמי אבירי, (ש"ב) אשר נתבע בגין נהיגה ברשלנות ומעורבותו ב תאונת דרכים קשה במהלכה נפצעו באורח קשה תינוק כבן ארבעה חודשים ואמו, אשר נהגה ברכב השני. תאונת הדרכים אירעה לפני שנתיים וחצי.

בית המשפט לענייני תעבורה שבחיפה, אשר דן במשפטו של אבירי, הרשיע את הנאשם בנהיגה ב שכרות והוכח כי נהיגתו זו היא שגרמה לתאונת דרכים שיכלה להסתיים באסון גדול אף יותר.

אף על פי הרשעתו בנהיגה בשכרות וגרימת חבלה גופנית לתינוק ולאימו כתוצאה מכך, בית המשפט לענייני תעבורה גזר על אבירי שנת מאסר אחת בפועל בלבד, שנת מאסר נוספת על תנאי, ובנוסף לכך, פסק בית המשפט על הנהג שלילת רישיון נהיגה לכל החיים.

מי שערער ולא התרצה מגזר הדין שניתן לאבירי, היה אביו של התינוק שנפצע בתאונת הדרכים, ושאר בני משפחתו. אביו של הפעוט מחה על הענישה הקלה יחסית, וציין כי לילד פגיעה חמורה בדיבור ובהליכה, וכתוצאה מתאונת דרכים זו נדרש טיפול רפואי אינטנסיבי ואף טיפול פסיכיאטרי לילד, היום בן שלוש, היות שעבר טראומה קשה כל כך, ומתקשה להירדם בלילות ויש חשש כי לא יוכל להשתלב בעתיד במסגרות חינוכיות רגילות.

האב הכעוס הביע את כעסו על החלטת בית המשפט בטענה קשה כי פסק הדין לא ירתיע נהגים אחרים לנהוג בשכרות ולא ימנע את תאונת הדרכים הקשה הבאה,זאת ועוד, הוסיף האב, שלילת רישיון של הנהג הפוגע לא בהכרח תגביל אותו לעלות שוב על הכביש ולפגוע באדם אחר, ואולי אפילו לקפח את חייו. "מעבר לכך, גם שנת מאסר בפועל לא מהווה ענישה חמורה דיה ולא תחזיר את המצב של ילדי לקדמותו" מירר בבכי האב בבית המשפט. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה