שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני תעבורה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני תעבורה
 

שכרות ותאונת דרכים


mili

לומד להיות עורך דין תעבורה

בינתיים עובד כמוכר ציוד הקפי ו מדפסות

כותב מאמרים כדי שתהיה ירושה לנכדי ולילדיי

 
 

 

התסריט הוא תמיד אותו תסריט מוכר, הילד, כבר לא כל כך ילד, בן 21, משתחרר מהצבא, נוסע לקבל תובנות חדשות ולגלות נופים חדשים בדרום אמריקה הרחוקה, או לנקות את הראש באיזה "טרק" בארץ שום מקום, במעין שכרות של אחרי השחרור. מבזבז את כל כספי השחרור על אותן תובנות והגשמת חלומות וחוזר הביתה למילוי מצברים, או למילוי כיסים, במקרה הטוב נשאר כדי ליישם את התובנות באיזה מוסד אקדמי מוכר ומאפשר להורים קצת נחת והקלה רבה.

עומר מייצג את הבחור הישראלי שתר אחרי הזנב של עצמו וחוזר לגור בבית אמו, גרושה קרייריסטית שעשתה מעל ומעבר כדי לפרנס בכבוד את שני בניה הבוגרים, שעזבו זה מכבר את הבית, לטובת הטיול הממושך בחוץ לארץ. עומר כבר בן עשרים וחמש, מגיע במפתיע לארץ לאחר שנה של שהייה בפנמה, שבדרום אמריקה, מלווה בבת זוג מקסימה, אך קולנית משהו. עומר מגיע לביתו רק כדי לגלות שהחדר בו גדל הפך לקליניקה של וטרינר, גינת הירק שטיפח הפכה לפינת עציצים יבשה ואת אמו מאוהבת עד כלות באיזה ד"ר דוליטל ויחד הם רצים להתמודד על טיהור העולם כולו ומקימים מפלגה "ירוקה".

עומר מתייסר לבקש את עזרתה של אימו, ומבין שאם המצב יימשך כך, המאהב החדש של האם עשוי להוות איום על השל אמו ובכלל זה על השלה, דהיינו, בית גדול ומתוחזק להפליא. עומר העלה סוגיה כואבת וחשובה מאוד, לפיה במידה ובני הזוג חיים יחדיו במשך תקופה בת שלוש שנים, הרי שהם נחשבים ל"ידועים בציבור" ואזי כי במקרה של מוות של אחד מבני הזוג, למשל חלילה תאונת דרכים זכאי הידוע בציבור לקבל לידיו את העזבון והירושה תועבר מידי ילדיו ובני ביתו של בעל הנכס הנפטר אליו. כלומר, הפחד של עומר במקרה כזה הוא טבעי ומוצדק, מעבר לתובנה הפסיכולוגית שהאם המשיכה בחייה ומצאה אהבה ו"פרק ב'”, הרי שיש חשש גדול שאותו אדם גם ייקח מאיתנו את מקום המבטחים בו היינו מורגלים.

 

עומר החליט לקחת את המושכות לידיו ולטפל בנושא בטרם יהיה מאוחר מדי והחבר ישתלט על הכל,  עורך דין תעבורה ביקש לשוחח עם אמו בליווי  ושם הועלו כל הטיעונים השונים. נושא רגיש וקשה לשיחה אמנם הכרחי. ומה אתם הייתם עושים? 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה