שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני תעבורה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני תעבורה
 

תאונת דרכים בדרך לעבודה


Bhs group
 
 

להגדרתה ולסיווגה של תאונת דרכים כתאונת עבודה עשויה להיות השפעה מרחיקת לכת על חיי המעורבים בה. במקרה שאתם מעורבים בתאונה כזאת, בדרככם אל העבודה או ממנה, לשירותכם עורך דין תאונות עבודה.

חשיבות הפנייה אל עורך דין המתמחה בדיני עבודה נובעת מההכרח לקבל ייעוץ וייצוג משפטי בערכאות השונות שבהן עשויה להידון התביעה שלכם להכרתכם כנפגעי תאונת עבודה.

על מנת לשכנע את המוסד לביטוח לאומי להכיר בכם כנפגעי תאונת עבודה אתם עשויים להיזקק לשירותו של עורך דין הבקיא ומומחה בכל מכלול הנושאים וההיבטים הקשורים לפגיעות גוף מול הגורמים השונים בכלל ומול המוסד לביטוח לאומי בפרט.

על מנת לבחור בעורך דין שייטיב לייצג אתכם בתחום דיני נזיקין מול המוסדות השונים מומלץ לבחור בעורך דין מנוסה ובעל ותק בייצוג לקוחות הן בבתי משפט, על ערכאותיו השונות, והן מול ועדות הערר של המוסד לביטוח לאומי ( כמו גם משרד הביטחון).

מומלץ לבחור בעורך דין הגון אשר מאפשר לכם הערכת סיכויי ההצלחה של התביעה בכלל ואומדן של גובה הפיצוי שאתם עשויים לקבל מהמוסד לביטוח לאומי בפרט.

חשיבות ייצוג על ידי עורך דין

דווקא בשל החשש מהימשכות הטיפול בתביעה מהביטוח הלאומי להכרה בפגיעה כתאונת עבודה נדרש ייצוג מקצועי, שבאמצעותו ניתן יהיה לתמוך את התביעה להכרה בהיותכם קרבנותיה של תאונת עבודה במסמכים ובראיות שעשויים להגביר את הסיכוי לזכות בתביעה.

עורך דין מכיר את הנהלים והתקנות השונים. הוא מכיר את הטפסים השונים, את המסמכים שנדרשים, את אופן מילוי טפסי התביעה והוא אמוּןעל ייצוג בוועדות השונות.

 בניגוד לתאונת דרכים "רגילה"- במירכאות ובלעדיהן- שבה קיימות ראיות מוצקות לקיומה של נכות (זמנית או קבועה), מי שממונה על קביעת הנכות הוא רופאה הממונה מטעמו של בית המשפט-  תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה מטופלת באופן שונה על ידי ועדה רפואית מטעמו של המוסד לביטוח לאומי. השאלה הטבעית המתבקשת ועולה היא מי מהם מחמיר יותר בפסיקתו? מקובל להניח כי רופאים מטעם המוסד לביטוח לאומי מחמירים יותר.

על מנת להגביר את הסיכוי למיצוי זכויות הנפגעים בתאונות בכלל ובתאונות  עבודה  בפרט יש חשיבות גם לעיתוי הגשת התביעה. בכל מקרה, על אף חשיבות המהירות יש לפעול באופן שיטתי ומושכל. חשוב ביותר ליצור קשר עם עורך דין המתמחה בתחום תאונות עבודה  כדי שלא תנקטו, חלילה, גם אם בתום לב וודאי מחוסר ידע פעולות שונות אשר במקום להועיל עלולות להזיק לסיכויי התקבלותה של התביעה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה